WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Back to top

Promujemy trzy różne elementy koncepcji „Total Reward”

ELEMENTY ZASADNICZE

Stanowią podstawę regularnego wynagrodzenia. Przykłady: wynagrodzenie zasadnicze, dodatki i świadczenia pracownicze

MOŻLIWOŚCI

Dodatkowe elementy wynikające z Twoich wyników. Przykłady: premie za wyniki i premie uznaniowe.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobyte w KONE pomaga naszym Pracownikom rozwijać swoją karierę, osiągać cele osobiste oraz żyć w zdrowy i zrównoważony sposób.

Doświadczenie

Naszym celem jest mieć najlepszych profesjonalistów z odpowiednimi kompetencjami na każdym stanowisku. Podkreślają to rozmowy Pracowników z Menedżerami, które są organizowane przynajmniej dwa razy w roku i dotyczą ścieżki kariery, możliwości rozwoju i satysfakcji Pracowników.

img_We offer_Technician equipment van

ŚCIEŻKA KARIERY

Oferujemy różne możliwości ścieżki kariery dla naszych Pracowników: od poziomej zmiany zatrudnienia do awansu na stanowiska zarządzające w organizacji. W KONE cenimy rotację pracy, dlatego wszystkie otwarte pozycje ogłaszamy również wewnętrznie. Pracownicy mogą aplikować na wszystkie stanowiska, a perspektywy są nieograniczone.

Ciągłość zmian i pozytywny rozwój biznesu pozwalają naszym Pracownikom uczyć się, nawet jeśli decydują się na pozostanie w tej samej roli. Wspieramy rozwój naszych Pracowników poprzez korporacyjne programy mentoringu.

img_employees-construction-site-shanghai-951x535

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

KONE oferuje programy kształcenia obejmujące szeroki zakres umiejętności zawodowych. Mają one na celu wzmocnienie wspólnych modeli operacyjnych, promowanie współpracy i wiedzy międzykulturowej oraz zapewnienie rozwoju obecnych i przyszłych Menedżerów. Zakres tematyczny programów jest szeroki i różnorodny, od zarządzania projektami i umiejętnościami, poprzesz szkolenia techniczne i sprzedażowe.

Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszych Menedżerów, dlatego regularnie dokonujemy przeglądu zespołów zarządzających i inwestujemy wewnątrz organizacji w ich przyszłych następców.

Co oznacza dla KONE „Well-being”

„Well-being” naszych Pracowników oznacza ich zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne. W kontekście pracy i kariery chodzi nam o prowadzanie zrównoważonego życia. Programy Zdrowotne mają na celu poprawę „Well-being” w KONE. Rozwój Programów Zdrowie/Zdrowotnych jest najbardziej widocznym elementem koncepcji „Well-being”. Programy opierają się na trzech filarach.

img_We offer_Indian technicians

BYĆ SWIADOMYM

Świadomość osobistych zagrożeń dla zdrowia fizycznego i psychicznego

img_We offer_Us technicians van

BYĆ AKTYWNYM

Działania w celu zapobiegania ryzyka oraz poprawy i utrzymania dobrego zdrowia

img_We offer_Chinese technicians park

BYĆ ODPOWIEDZIALNYM

Zobowiązanie do regularnych ćwiczeń fizycznych

Sprawdź aktualne oferty pracy