WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Back to top

Jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm świata wg magazynu Forbes, KONE od ponad stu lat rozumie potrzeby swoich Klientów, dostarczając wiodących w branży dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych, a także rozwiązań w zakresie konserwacji i modernizacji tych urządzeń.

Pracownik techniczny w samym centrum biznesu KONE jest bohaterem, który każdego dnia ułatwia ludziom życie.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować szeroki zakres doświadczeń i możliwości, które pomogą Ci osiągać osobiste cele i rozwijać karierę.

img_Professionals and technicians_Escalator service technicians

PRACOWNICY TECHNICZNI

Pracownikom technicznym oferujemy możliwość pracy w prestiżowych budynkach będących wyznacznikami standardów w branży. Poza zaawansowanymi technicznie urządzeniami oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości serwis dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ponad połowę naszych zysków generują usługi serwisowe.

Umiejętności naszych Pracowników technicznych wpływają na rozwój firmy, a nasze centra szkoleniowe na całym świecie wspomogą rozwój Twoich kompetencji.

img_Professionals and technicians_Pero female factory worker

PRACOWNICY FABRYK, MONTERZY I KONSERWATORZY

Pracownicy fabryk mają kluczowy udział w produkcji naszych urządzeń w naszych nowoczesnych zakładach na całym świecie. Monterzy i Testerzy są ekspertami, którzy dbają o sprawny i bezpieczny montaż dźwigów, schodów i chodników ruchomych. Konserwatorzy odpowiadający za konserwację i modernizację urządzeń są Ambasadorami KONE, w codziennych spotkaniach z Klientami i zapewnianiu profesjonalnego serwisu.

Prowadzimy również programy szkoleniowe dla przyszłych Pracowników technicznych. Programy te są zwykle organizowane we współpracy z instytucjami edukacyjnymi. Skontaktuj się z lokalnym oddziałem KONE, aby się dowiedzieć jak zostać Pracownikiem technicznym KONE.

img_Professionals and technicians_Office meeting

SPECJALIŚCI W ZAKRESIE BIZNESU

Przyszłym liderom oferujemy zróżnicowane możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Opracowaliśmy także cały proces zarządzania rozwojem Pracowników z regularnymi rozmowami o ich postępach i wynikach. KONE, jako odpowiedzialny pracodawca z ponad stuletnim doświadczeniem, jest świetnym miejscem do budowania ścieżki kariery.

img_Professionals and technicians_Lab researchers

INŻYNIEROWIE

Inżynierom oferujemy inspirujące środowisko pracy umożliwiające rozwój ich technicznych umiejętności. Pracując w międzynarodowych zespołach wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania. KONE daje wyjątkowe możliwości zmiany stanowiska pracy i rozwoju kariery, oferuje lokalne i globalne programy szkoleniowe, tworzone we współpracy z prestiżowymi uczelniami.

Sprawdź aktualne oferty pracy w KONE