WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Back to top

Sprostać wyzwaniu

Studentom i Absolwentom oferujemy różne możliwości rozwoju zawodowego w kraju i za granicą, w postaci staży i stanowisk na poziomie początkowym. W naszym wielokulturowym środowisku możesz zdobyć doświadczenie cenione na całym świecie. Takie możliwości między innymi daje udział w Międzynarodowym Programie Stażowym (ITP).

MIĘDZYNARODOWY PROGRAM STAŻOWY KONE

Nasz Międzynarodowy Program Stażowy (ITP) kierowany jest do Studentów uczelni wyższych, którzy ukończyli co najmniej 3 lata studiów i jest doskonałym szczeblem kariery w KONE.

PRAKTYKI

Dowiedz się więcej na temat możliwości praktyk. Jest to świetny sposób, aby rozpocząć pracę i potencjalną karierę w KONE.

WSPÓŁPRACA Z INSTYTUCJAMI EDUKACYJNYMI

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z instytucjami edukacyjnymi, uniwersytetami, szkołami biznesu i zarządzania, z którymi realizujemy i rozwijamy ekscytujące, różnorodne projekty.

Międzynarodowy Program Stażowy KONE

Każdego roku oferujemy Studentom i Absolwentom szansę pracy i rozwoju poprzez uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów. Większość staży wymaga wykształcenia ekonomicznego, technicznego, informatycznego bądź prawniczego, ale są również stanowiska dla studentów innych kierunków.

img_group-discussion-lecturer

KRYTERIA KWALIFIKACJI NA STAŻE

Międzynarodowy Program Stażowy KONE (ITP) kierowany jest do Studentów uczelni wyższych, którzy ukończyli co najmniej 3 lata studiów. Niezbędna jest również dobra znajomość języka angielskiego. W większości przypadków Stażyści powinni znać także język kraju, w którym chcieliby odbyć praktykę.

Uczestnicy programu będą mieli okazję zmierzyć się z inspirującymi zadaniami i poznać międzynarodowe środowisko pracy. Międzynarodowy Program Stażowy jest doskonałym szczeblem kariery w KONE.

img_De Rotterdam_De Rotterdam Challenge

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI

Staże trwają od trzech do sześciu miesięcy i zwykle zaczynają się między kwietniem a czerwcem. Jeśli zakwalifikujesz się na ITP, KONE pokryje koszty Twojej podróży, a w trakcie trwania stażu będziesz otrzymywać wynagrodzenie. Oddział KONE w kraju, w którym będzie się odbywała praktyka pomoże Ci w znalezieniu zakwaterowania i wyznaczy opiekuna praktyk, z którym będziesz mógł kontaktować się w razie problemów. Praktykanci we własnym zakresie muszą wykupić ubezpieczenie oraz załatwić pozwolenie na pobyt i pracę w danym kraju (jeśli jest to wymagane).

Praktyki

img_We offer_Indian technicians

PRAKTYKI I PRACA DYPOLOMOWA

Oferujemy Studentom możliwość odbycia praktyk w oddziałach KONE na całym świecie. Praktyki to świetny sposób na rozpoczęcie kariery w KONE oraz podjęcie ciekawych wyzwań.

Kooperacja w ramach pracy dyplomowej jest dobrym sposobem na poznanie KONE. Dzięki tej współpracy można zebrać cenne informacje, zdobyć doświadczenie oraz zyskać nowe pomysły i wiedzę.

img_Careers_Growing together

POCZĄTEK KARIERY

Oferujemy liczne możliwości zatrudnienia dla osób, które właśnie ukończyły studia. Zapewniamy także szkolenia uzupełniające wiedzę, zdobytą w trakcie nauki o umiejętności praktyczne. W KONE już od pierwszego dnia pracy rozpoczniesz realizację prawdziwych projektów. Współpracując z doświadczonymi kolegami będziesz mieć szansę rozwijania swoich umiejętności. KONE jest firmą innowacyjną, w której cenione są nowe pomysły i nowatorskie myślenie.

Poszukujemy osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności. Jeśli szukasz interesujących zadań, które będą stanowić dla Ciebie wyzwanie i chcesz wnieść nowe pomysły do naszego biznesu, KONE jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Absolwenci mają szansę na rozpoczęcie swojej kariery w KONE jako wsparcie Działu Obsługi Klienta, Działu Handlowego, Działu Projektów, Działu Finansowego, Działu Marketingu, Działu HR czy Działu Rozwoju Biznesu.

Współpraca z instytucjami edukacyjnymi

Aktywnie współpracujemy z instytucjami edukacyjnymi, aby dzielić się doświadczeniami i rozwijać kompetencje poprzez pracę badawczą, praktyki oraz inne projekty biznesowe. KONE uczestniczy w lokalnych targach pracy oraz innych wydarzeniach organizowanych przez współpracujące z nami szkoły i uczelnie.

img_Investors_Office people

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI ŚWIATOWEJ KLASY

Wypracowaliśmy bliskie relacje z wydziałami technicznymi i ekonomicznymi najlepszych światowych uczelni. KONE jest jednym z partnerów korporacyjnych organizacji studenckiej CEMS (Stowarzyszenie europejskich szkół ekonomicznych oraz firm międzynarodowych), która zrzesza 26 uczelni. Łącząc zasoby tych wiodących uniwersytetów oraz firm, CEMS pomaga rozwijać europejskie standardy edukacji i zarządzania.

W rozwoju umiejętności zarządzania współpracujemy ze szkołami zarządzania i biznesu, aby rozwijać myślenie strategiczne, jednej z kompetencji przywódczych. W przypadku rozwoju umiejętności zarządzania u menedżerów wyższego szczebla współpracujemy z IMD Business School w Szwajcarii.

img_lab-engineer-dop

OPRACOWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ

Centra Badań i Rozwoju KONE znajdują się w Finlandii, we Włoszech, Niemczech, Chinach, Indiach, Stanach Zjednoczonych i współpracują z najlepszymi instytucjami edukacyjnymi na całym świecie. KONE aktywnie poszukuje nowych rozwiązań rozpoczynając od podstawowych badań, poprzez prace nad rozwojem produktu, na jego wdrożeniu kończąc.

Sprawdź aktualne oferty pracy