Back to top

Jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm świata wg magazynu Forbes, KONE od ponad stu lat rozumie potrzeby swoich Klientów, dostarczając wiodących w branży dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych, a także rozwiązań w zakresie konserwacji i modernizacji tych urządzeń.

Pracownik techniczny w samym centrum biznesu KONE jest bohaterem, który każdego dnia ułatwia ludziom życie.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować szeroki zakres doświadczeń i możliwości, które pomogą Ci osiągać osobiste cele i rozwijać karierę.

PRACOWNICY TECHNICZNI

Pracownikom technicznym oferujemy możliwość pracy w prestiżowych budynkach będących wyznacznikami standardów w branży. Poza zaawansowanymi technicznie urządzeniami oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości serwis dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ponad połowę naszych zysków generują usługi serwisowe.

Umiejętności naszych Pracowników technicznych wpływają na rozwój firmy, a nasze centra szkoleniowe na całym świecie wspomogą rozwój Twoich kompetencji.

PRACOWNICY FABRYK, MONTERZY I KONSERWATORZY

Pracownicy fabryk mają kluczowy udział w produkcji naszych urządzeń w naszych nowoczesnych zakładach na całym świecie. Monterzy i Testerzy są ekspertami, którzy dbają o sprawny i bezpieczny montaż dźwigów, schodów i chodników ruchomych. Konserwatorzy odpowiadający za konserwację i modernizację urządzeń są Ambasadorami KONE, w codziennych spotkaniach z Klientami i zapewnianiu profesjonalnego serwisu.

Prowadzimy również programy szkoleniowe dla przyszłych Pracowników technicznych. Programy te są zwykle organizowane we współpracy z instytucjami edukacyjnymi. Skontaktuj się z lokalnym oddziałem KONE, aby się dowiedzieć jak zostać Pracownikiem technicznym KONE.

SPECJALIŚCI W ZAKRESIE BIZNESU

Przyszłym liderom oferujemy zróżnicowane możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Opracowaliśmy także cały proces zarządzania rozwojem Pracowników z regularnymi rozmowami o ich postępach i wynikach. KONE, jako odpowiedzialny pracodawca z ponad stuletnim doświadczeniem, jest świetnym miejscem do budowania ścieżki kariery.

INŻYNIEROWIE

Inżynierom oferujemy inspirujące środowisko pracy umożliwiające rozwój ich technicznych umiejętności. Pracując w międzynarodowych zespołach wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania. KONE daje wyjątkowe możliwości zmiany stanowiska pracy i rozwoju kariery, oferuje lokalne i globalne programy szkoleniowe, tworzone we współpracy z prestiżowymi uczelniami.

Sprawdź aktualne oferty pracy w KONE