Back to top

JAK DZIAŁAMY?

Dostosowany do indywidualnych potrzeb plan konserwacji, profesjonalne zespoły serwisowe, prewencyjna metoda konserwacji etc. Dowiedz się jak wygląda nasz serwis krok po kroku.

PLAN KONSERWACJI DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

Tworzymy indywidualny plan konserwacji na miarę Twoich potrzeb, możliwości i odpowiedni do stanu Twojego urządzenia. Wybierz jeden z trzech pakietów konserwacji, z optymalnym dla siebie zakresem usług.

PROFESJONALNY SERWIS DOSTĘPNY 24/7

Centrum Obsługi Klientów KONE jest do Twojej dyspozycji o każdej porze i zapewnia wsparcie we wszelkich kwestiach związanych z Twoimi urządzeniami. Nasz profesjonalny Zespół Obsługi Klientów ma dostęp do informacji o aktualnym stanie każdego urządzenia i w każdej chwili może wysłać do Ciebie pracownika serwisu, żeby rozwiązać zgłoszony problem.

FACHOWA POMOC PRACOWNIKÓW SERWISU

Nasi pracownicy serwisu to wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewniają bezpieczne i niezawodne działanie dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych. Co roku odbywają aktualizujące ich wiedzę szkolenia w zakresie technologii urządzeń, bezpieczeństwa, obsługi Klientów oraz pierwszej pomocy. Mają również dostęp do globalnej bazy wiedzy technicznej, w której mogą znaleźć rozwiązanie najbardziej nawet nietypowych problemów, dotyczących urządzeń wszystkich światowych marek.

DOSTĘP ONLINE DO DANYCH O KONSERWACJI I STANIE URZĄDZEŃ

KONE Care Online to nasz narzędzie online dostarczające bieżących informacji na temat stanu dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych, a także szczegółowych danych dotyczących zrealizowanych napraw i kosztów konserwacji.

PREWENCYJNA METODA KONSERWACJI

Prewencyjna metoda konserwacji KONE ma na celu zapobieganie niespodziewanym awariom. Konserwujemy urządzenia z uwzględnieniem ich stanu technicznego, wieku, sposobu eksploatacji etc. Indywidualny plan konserwacji uwzględnia optymalny czas konserwacji każdego elementu urządzenia i gwarantuje zgodność jego działania z obowiązującymi przepisami.

OCENA STANU URZĄDZEŃ

Aby Twoje urządzenie działało jak najdłużej sprawnie, analizujemy na bieżąco jego stan i w odpowiednim momencie rekomendujemy naprawy lub modernizacje wyeksploatowanych jego elementów.