Back to top

PLAN KONSERWACJI DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

Tworzymy indywidualny plan konserwacji na miarę Twoich potrzeb, możliwości i odpowiedni do stanu Twojego urządzenia. Wybierz jeden z trzech pakietów konserwacji, z optymalnym dla siebie zakresem usług.

PROFESJONALNY SERWIS DOSTĘPNY 24/7

Centrum Obsługi Klientów KONE jest do Twojej dyspozycji o każdej porze i zapewnia wsparcie we wszelkich kwestiach związanych z Twoimi urządzeniami. Nasz profesjonalny Zespół Obsługi Klientów ma dostęp do informacji o aktualnym stanie każdego urządzenia i w każdej chwili może wysłać do Ciebie pracownika serwisu, żeby rozwiązać zgłoszony problem.

FACHOWA POMOC PRACOWNIKÓW SERWISU

Nasi pracownicy serwisu to wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewniają bezpieczne i niezawodne działanie dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych. Co roku odbywają aktualizujące ich wiedzę szkolenia w zakresie technologii urządzeń, bezpieczeństwa, obsługi Klientów oraz pierwszej pomocy. Mają również dostęp do globalnej bazy wiedzy technicznej, w której mogą znaleźć rozwiązanie najbardziej nawet nietypowych problemów, dotyczących urządzeń wszystkich światowych marek.

DOSTĘP ONLINE DO DANYCH O KONSERWACJI I STANIE URZĄDZEŃ

KONE Online to nasze narzędzie dostarczające bieżących informacji na temat stanu dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych, a także szczegółowych danych dotyczących zrealizowanych napraw i kosztów konserwacji.

PREWENCYJNA METODA KONSERWACJI

Prewencyjna metoda konserwacji KONE ma na celu zapobieganie niespodziewanym awariom. Konserwujemy urządzenia z uwzględnieniem ich stanu technicznego, wieku, sposobu eksploatacji etc. Indywidualny plan konserwacji uwzględnia optymalny czas konserwacji każdego elementu urządzenia i gwarantuje zgodność jego działania z obowiązującymi przepisami.

OCENA STANU URZĄDZEŃ

Aby Twoje urządzenie działało jak najdłużej sprawnie, analizujemy na bieżąco jego stan i w odpowiednim momencie rekomendujemy naprawy lub modernizacje wyeksploatowanych jego elementów.