Doświadczeni profesjonaliści

Doświadczeni profesjonaliści

Bild

Różnorodność stanowisk i lokalizacji

Nasze projekty są realizowane nie tylko przez osoby z wykształceniem technicznym – każdy z nich jest wspierany przez specjalistów z dziedzin finansów, HR, administracji i wielu innych. Centrala firmy znajduje się w Warszawie, natomiast każdy z tych działów reprezentowany jest również w innych lokalizacjach na terenie Polski.

Bild

Indywidualne plany rozwoju

Koncentrujemy się na przyszłości naszych pracowników zachęcając ich do doskonalenia się. Wraz z menedżerem ustalany jest indywidualny plan rozwoju, w ramach którego definiowane są mocne strony i obszary rozwojowe każdego Pracownika. Dzięki temu wspieramy możliwość awansu w KONE.

Bild

Oferta szkoleń

Wspieramy Pracowników w podnoszeniu ich kompetencji, niezależnie od zajmowanego stanowiska, czy obranej ścieżki – kierowniczej lub eksperckiej. Zapewniamy dostęp do bogatej oferty szkoleń lokalnych oraz online.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.