Doświadczeni profesjonaliści

Różnorodność stanowisk i lokalizacji

Nasze projekty są realizowane nie tylko przez osoby z wykształceniem technicznym – każdy z nich jest wspierany przez specjalistów z dziedzin finansów, HR, administracji i wielu innych. Centrala firmy znajduje się w Warszawie, natomiast każdy z tych działów reprezentowany jest również w innych lokalizacjach na terenie Polski.

Bild
Bild

Indywidualne plany rozwoju

Koncentrujemy się na przyszłości naszych pracowników zachęcając ich do doskonalenia się. Wraz z menedżerem ustalany jest indywidualny plan rozwoju, w ramach którego definiowane są mocne strony i obszary rozwojowe każdego Pracownika. Dzięki temu wspieramy możliwość awansu w KONE.

Oferta szkoleń

Wspieramy Pracowników w podnoszeniu ich kompetencji, niezależnie od zajmowanego stanowiska, czy obranej ścieżki – kierowniczej lub eksperckiej. Zapewniamy dostęp do bogatej oferty szkoleń lokalnych oraz online.

Bild

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website