Kariera | KONE Polska

Co oferujemy

WSPARCIE MENEDŻERA

Możesz liczyć, że Twój menedżer poświęci Ci czas, odpowie na pytania i wesprze w Twoim rozwoju. Rozumiemy jak ważna jest rola lidera w budowaniu sukcesu Zespołu.

ŚCIEŻKA KARIERY

Doskonale wiemy o tym, że rozwój jest elementem samorealizacji, a zdobywanie nowych umiejętności zwiększa poczucie własnej wartości. W KONE wyznaczamy dla Ciebie indywidualną ścieżkę rozwoju.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Bierzemy udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, wzajemnie pomagamy sobie przy projektach, promujemy własne inicjatywy.

SYSTEM PREMIOWY

Dzięki transparentnemu systemowi oceny pracowniczej, dostajesz jasną informację jak rozwijasz się w naszej organizacji. Premie uzależniamy od Twoich wyników oraz zajmowanego stanowiska.

PRYWATNA OPIEKA ZDROWOTNA

Jako Pracownik KONE zostaniesz objęty prywatną opieką medyczną. Możesz rozszerzyć pakiety medyczne dla swoich najbliższych, gdyż wiemy jak bardzo ważne jest ich zdrowie.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Cenisz sobie spokój i stabilizację w każdej sytuacji życiowej? A może uprawiasz sporty ekstremalne? Pracując w KONE możesz korzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie. A może chcesz dołączyć do ubezpieczenia swoich najbliższych?

JĘZYK ANGIELSKI

Otrzymasz możliwość stałego podnoszenia umiejętności językowych w ramach współpracy ze szkołą językową – wybieraj spośród kursów i nie bój się już dłużej mówić.

DODATEK SPORTOWY

Wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie i kondycja fizyczna, dlatego wspieramy osoby spędzające aktywnie swój wolny czas, oferując pakiety sportowe.

Kariera | KONE Polska

Bild

Proces rekrutacji

  1. Prześlij nam swoje CV.
  2. Pierwsza rozmowa odbędzie się telefonicznie.
  3. Spotkanie z przyszłym menedżerem.
  4. Jeśli ubiegasz się o stanowisko kierownicze, nastąpi Assesment Center i test PAPI (narzędzie psychometryczne).
  5. Złożenie oferty pracy.

Poznaj naszych Pracowników

Bild

Klaudia Zielińska

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych Major Projects
Warszawa
Rok rozpoczęcia 2019

Stanowisko Pomocnika Konserwatora Urządzeń Dźwigowych to świetny start w karierę. Mam możliwość zdobywania nowych kompetencji i umiejętności w trakcie pracy z Konserwatorem, który wdraża i na bieżąco tłumaczy mi swoje działania. Biorę udział także w licznych szkoleniach. W KONE cenię sobie dobrą atmosferę oraz wsparcie, które otrzymuję od współpracowników i menedżerów. Firma ta daje możliwość rozwoju, już po kilku miesiącach brałam z sukcesem udział w rekrutacji i obecnie dołączyłam do zespołu specjalizującego się w prestiżowych projektach i najnowocześniejszych rozwiązaniach KONE.

Bild

Kamil Ogrodowczyk

Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Warszawa
Rok rozpoczęcia 2012

Jako Konserwatorzy jesteśmy podstawą firmy, jesteśmy doceniani i mamy możliwość rozwoju. Nasza praca niesie sporo wyzwań – często są to wymagające naprawy przy dużych, trudnych obiektach, ale dzięki temu zbieram świetne doświadczenie i kompetencje. Bardzo lubię naszą atmosferę w firmie. Tworzymy zgraną grupę, będąc jej częścią, a nie tylko Pracownikiem. Na razie zapuściłem tutaj korzenie i nie myślę o zmianie.

Bild

Daniel Zdunik

Specjalista ds. Modernizacji
Warszawa
Rok rozpoczęcia 2007

Praca jest ciekawa. Byłem „zielony” odnośnie dźwigów zaczynając pracę w KONE na stanowisku Pomocnika Konserwatora. Szkolenia pozwoliły mi uzupełnić wiedzę, a koledzy pomogli w praktyce. Dało mi to możliwość awansu na kolejne stanowiska i przejście do działu handlowego. Poznawanie urządzeń i nowych technologii to coś co mnie kręci. Jestem dumy, że pracuję w firmie, która jest liderem na rynku pod kątem innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nowoczesnym usługom klienci mają podgląd do swoich urządzeń w czasie rzeczywistym 24/7, co wpływa na bezpieczeństwo.

Bild

Marcin Sadolewski

Kierownik Serwisu Urządzeń Dźwigowych
Warszawa
Rok rozpoczęcia 2009

W KONE podoba mi się szansa rozwoju w ciekawej i prężnie działającej branży oraz stabilność zatrudnienia. To co trzeba podkreślić, to to, że firma daje wsparcie. Odkąd zacząłem pracować w KONE, na każdym etapie mojej kariery - od Pomocnika Konserwatora do Kierownika, nie brakowało mi pomocy oraz dobrych rad. Dla mnie KONE to innowacyjna firma wykorzystująca nowe technologie. Cieszę się, że mogę rozwijać się wraz z organizacją.

Bild

Paweł Dominikowski

Senior Trainer
Hyvinkää/Warszawa
Rok rozpoczęcia 2003

W KONE zaczynałem pracę na stanowisku Pomocnika Konserwatora, gdzie od początku chciałem poznać tajniki branży. Dzięki możliwościom jakie daje firma, zdobyłem doświadczenie pracując za granicą – w Irlandii i Finlandii. Zostałem zauważony przez centralę firmy, dostrzeżono moje zaangażowanie, to, że udzielałem się online oraz współpracując z innymi Pracownikami na arenie międzynarodowej. Trenerem w strukturach globalnych jestem już 9 lat, a w KONE pracuję już łącznie 17,5 roku. W dzisiejszych czasach jest to trochę nietypowe, żeby przed skończeniem studiów zacząć pracować w firmie i być w niej do dziś.

Bild

Damian Suchy

Dyrektor Montażu
Katowice
Rok rozpoczęcia 2012

KONE daje możliwości rozwoju, co czyni z tej firmy dobrego pracodawcę i przekłada się na sukces biznesowy. Sam jestem dobrym przykładem na to, że gdy dołączyłem lata temu jako Handlowiec moje potrzeby rozwojowe zostały zauważone. Dzięki wsparciu organizacji miałem możliwość awansu na stanowisko Kierownika, a następnie Dyrektora Serwisu. Obecnie natomiast pełnię funkcję Dyrektora Montażu. Nasi pracownicy mają jasno zdefiniowane ścieżki kariery, nie tylko rozmawiamy regularnie o aspiracjach i kierunku rozwoju, ale też dajemy możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz testowania swoich możliwości dbając przy tym o przyjazną i wspierającą atmosferę.

Bild

Wojciech Pasierowski

Customer Care Manager
Gdańsk
Rok rozpoczęcia 2017

Przed przystąpieniem do rekrutacji szukałem informacji na temat KONE. Moją uwagę zwróciła strona z wartościami, wizją oraz celami firmy. Zauważyłem, że KONE stawia na klientocentryczność, realizację celów poprzez współpracę i wykorzystuje nowe technologie. To co zainteresowało mnie w procesie rekrutacji, odzwierciedla się w praktyce, w mojej codziennej pracy. W KONE cenię sobie bardzo dobrą atmosferę, work-life balance, a przede wszystkim stawianie na bezpieczeństwo. Nadal uważam, że przejście do KONE to była dobra decyzja. Dobrze odnalazłem się w nowej branży i czuję, że mam możliwość rozwoju.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.