WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

Back to top

KONE jako pracodawca

CO ROBIMY?

KONE jest liderem innowacyjności w branży dźwigów i schodów ruchomych. Naszym celem jest zmienianie miast w przestrzeń lepszego życia, bo wierzymy, że miasta tworzą część lepszej przyszłości.

W CO WIERZYMY?

Wierzymy w poprawę efektywności pracy poprzez inspirowanie, angażowanie i rozwój naszych Pracowników. Intensywnie wspieramy ich wszechstronny rozwój osobisty i oferujemy indywidualne ścieżki kariery.

W KONE

img_Careers_Improving urban life

USPRAWNIANIMY RUCH LUDZI W ŻYCIU MIEJSKIM

Jako lider branży dźwigów i schodów ruchomych tworzymy rozwiązania, mające czynić życie ludzi łatwiejszym i bardziej komfortowym. Pracownicy KONE przyczyniają się do poprawy jakości życia w miastach.

img_Careers_Growing together

RAZEM WZRASTAMY

Wierzymy w silne przywództwo, wspólne wartości i oddanych Pracowników. Dzięki temu osiągamy sukcesy.

img_Careers_Winning together

RAZEM ZWYCIĘŻAMY

Dotrzymujemy obietnic złożonych naszym Klientom - tak umacniamy swoją reputację niezawodnego Partnera.

Proces rekrutacji

Sprawdź aktualne oferty pracy