O KONE | KONE Polska

img_Company_looking over the city

KIM JESTEŚMY?

KONE jest światowym liderem w swojej branży. Produkuje, konserwuje i modernizuje windy, chodniki i schody ruchome oraz drzwi automatyczne. Rozwiązania KONE zwiększają wartość budynków w całym cyklu ich życia.

Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. Wspólnie z naszymi Partnerami i Klientami zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia. Zatrudniamy ponad 60 000 specjalistów na całym świecie. W 2021 roku osiągnęliśmy poziom 10,5 miliarda euro sprzedaży netto. KONE jest firmą notowaną od 1967 roku na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach.

img_Company_Travelmaster

KONE W POLSCE

KONE Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1993 roku. Jest częścią grupy NEM (New Emerging Markets) wchodzącej w skład CNE (Central and Northern Europe) KONE Corporation.

KONE Sp. z o.o. ma siedzibę w Warszawie, biura w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi oraz punkty serwisowe w 19 miastach w całej Polsce. Obsługuje ponad 2700 firm naszych Klientów, pośród których są największe firmy deweloperskie, budowlane i zarządzające nieruchomościami, jak również najznamienitsze pracownie architektoniczne.

img_Company_urbanization at night

WIZJA I STRATEGIA

Zgodnie z naszą wizją zapewniamy najlepsze doświadczenia People Flow®.

Zapewnienie najlepszych doświadczeń People Flow® oznacza nasze zrozumienie specyfiki różnych typów budynków i ich wpływu na ruch ludzi w najbliższym otoczeniu. Oznacza to również, że dostarczamy wydajnych, łatwych i przyjemnych w użytkowaniu rozwiązań, w całym cyklu życia budynków.

Wytyczyliśmy cztery Drogi do Wygranej, które pozwalają nam zmieniać tę strategię w rzeczywistość.

W KONE zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia.

img_hongkong-cityscape-environment

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ INTELIGENTNYCH MIAST

Dążymy do tego, by nasze rozwiązania były coraz bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, a nasze działania skutkowały coraz niższą emisją gazów cieplarnianych.

img_mother-child-escalator

KOMPLEKSOWA KULTURA BEZPIECZEŃSTWA

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem - wierzymy, że każdego wypadku da się uniknąć.

img_lab-engineer-dop

INNOWACJE W KIERUNKU MIAST PRZYSZŁOŚCI

Wspólnie z naszymi Partnerami stale umacniamy pozycję lidera innowacji w branży.

Dowiedz się więcej z naszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.