O KONE | KONE Polska

img_Company_looking over the city

KIM JESTEŚMY?

KONE jest światowym liderem w swojej branży. Produkuje, konserwuje i modernizuje windy, chodniki i schody ruchome oraz drzwi automatyczne. Rozwiązania KONE zwiększają wartość budynków w całym cyklu ich życia.

Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. Wspólnie z naszymi Partnerami i Klientami zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia. Zatrudniamy ponad 60 000 specjalistów na całym świecie. W 2021 roku osiągnęliśmy poziom 10,5 miliarda euro sprzedaży netto. KONE jest firmą notowaną od 1967 roku na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach.

img_Company_Travelmaster

KONE W POLSCE

KONE Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1993 roku. Jest częścią grupy NEM (New Emerging Markets) wchodzącej w skład CNE (Central and Northern Europe) KONE Corporation.

KONE Sp. z o.o. ma siedzibę w Warszawie, biura w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi oraz punkty serwisowe w 19 miastach w całej Polsce. Obsługuje ponad 2700 firm naszych Klientów, pośród których są największe firmy deweloperskie, budowlane i zarządzające nieruchomościami, jak również najznamienitsze pracownie architektoniczne.

img_Company_urbanization at night

WIZJA I STRATEGIA

Zgodnie z naszą wizją zapewniamy najlepsze doświadczenia People Flow®.

Zapewnienie najlepszych doświadczeń People Flow® oznacza nasze zrozumienie specyfiki różnych typów budynków i ich wpływu na ruch ludzi w najbliższym otoczeniu. Oznacza to również, że dostarczamy wydajnych, łatwych i przyjemnych w użytkowaniu rozwiązań, w całym cyklu życia budynków.

Wytyczyliśmy cztery Drogi do Wygranej, które pozwalają nam zmieniać tę strategię w rzeczywistość.

W KONE zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia.

Dowiedz się więcej z naszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website