Zurück zum Anfang

Dlaczego warto wybrać modernizację KONE

OPŁACALNA INWESTYCJA

Modernizacja KONE podnosi bezpieczeństwo, niezawodność, dostępność i estetykę urządzenia, a także pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii.

ZADOWOLENIE UŻYTKOWNIKÓW

Współpraca z nami pozwoli zachować niezawodność, dostępność i komfort użytkowania dźwigów – na każdym etapie eksploatacji budynku.

BEZPROBLEMOWA INSTALACJA

Nasz profesjonalnie zorganizowany proces modernizacji zapewnia ograniczenie do minimum niedogodności, wynikających z prac budowlanych.

Proces modernizacji KONE

Korzyści wynikające z modernizacji

img_elevator-modernization-benefits-1

FUNKCJONALNOŚĆ

Zmodernizowany dźwig działa sprawniej - skraca się czas jazdy i oczekiwania na przystankach, co jest wyraźnie odczuwalne dla użytkowników. Dzięki modernizacji sterowania i wciągarki dźwig nie ulega częstym awariom i staje się bardziej energooszczędny. Zmodernizowane drzwi kabinowe i nowa sygnalizacja są bardziej funkcjonalne i estetyczne.

img_elevator-modernization-benefits-2

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego we wszystkich innowacjach stawiamy na coraz lepsze zabezpieczenia urządzeń. Modernizacja zapewnia właściwe działanie drzwi kabinowych, precyzyjne poziomowanie kabiny na przystankach, energooszczędne oświetlenie, system dwustronnej komunikacji głosowej, awaryjne źródło zasilania napędu i wiele innych korzyści związanych z poprawą poczucia bezpieczeństwa użytkowników i serwisantów.

img_elevator-modernization-benefits-3

DOSTĘPNOŚĆ

Wysoka dostępność to jedna z zalet budynku, którą zapewnić mogą tylko sprawne urządzenia dźwigowe. Dzięki pełnej wymianie urządzenia możesz zyskać kabinę nawet o połowę większą od dotychczasowej. Szerzej otwierające się drzwi ułatwiają korzystanie z urządzenia osobom poruszającym się na wózkach. Rozwiązania te czynią cały budynek bardziej dostępnym i atrakcyjnym dla najemców i lokatorów.

img_elevator-modernization-benefits-4

DESIGN

Wysmakowana estetyka windy zapewnia przyjemne i komfortowe jej użytkowanie. Dzięki modernizacji zniszczona kabina zyska nowoczesny design, którego jakość podkreślają trwałe i łatwe do utrzymania w czystości akcesoria i materiały wykończeniowe. Planując modernizację można wybrać jeden z gotowych projektów kabin lub stworzyć własny, dostosowany do wnętrz budynku.

img_elevator-modernization-benefits-5

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Modernizacja sprawia, że dźwig staje się o wiele bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Nasze dźwigi wyposażone w wysokowydajny napęd KONE EcoDisc® zużywają znacznie mniej energii niż dźwigi o napędzie dwubiegunowym czy dźwigi hydrauliczne. Oświetlenie LED i system odzyskiwania energii, pozwalający wykorzystać energię hamowania dźwigu to kolejne źródła oszczędności energii. Oferujemy również rozwiązania stand-by, dzięki którym podzespoły dźwigu automatycznie przełączają się na energooszczędny tryb, kiedy nikt nie korzysta z urządzenia. Nasze rozwiązania modernizacyjne pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji i emisji dwutlenku węgla.

Narzędzia i materiały

Więcej materiałów

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website