Bezpieczeństwo | KONE Polska

Bezpieczeństwo | KONE Polska

Bezpieczeństwo | KONE Polska

Bezpieczeństwo to wspólny wysiłek

Bezpieczeństwo obejmuje każdego, od technologii i firm konserwacyjnych do Właścicieli budynków i Użytkowników urządzeń. Mamy globalne procedury, procesy i instrukcje, które umożliwiają nam prowadzić naszą działalność, w tym działalność podwykonawców, w sposób zorganizowany i globalnie zharmonizowany.

Każdy, kto korzysta z windy lub schodów ruchomych musi być świadomy własnego zachowania, na przykład trzymać dzieci za ręce podczas jazdy schodami ruchomymi i nie blokować drzwi windy..

Właściciele budynków i firmy konserwacyjne są odpowiedzialne za profesjonalne konserwowanie urządzeń i utrzymanie ich w dobrym stanie.

Obejrzyj filmy dotycząca bezpieczeństwa

img_elevator-end-user-safety-video-thumbnail-535x365l

BEZPIECZEŃSTWO DŹWIGÓW

Właściwe korzystanie z dźwigów pomaga zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę dla każdego. Obejrzyj nasze filmy dotyczące bezpieczeństwa dźwigów i dowiedz się, że każdy szczegół ma znaczenie w bezpieczeństwie.

img_escalator-end-user-safety-video-thumbnail-535x365

BEZPIECZEŃSTWO SCHODÓW RUCHOMYCH

Nawet rozwiązane sznurowadło może stanowić poważny problem, jeżeli utknie w nieodpowiednim miejscu. Obejrzyj nasze filmy dotyczące bezpieczeństwa schodów ruchomych i dowiedz się, że każdy szczegół ma znaczenie w bezpieczeństwie.

Bezpieczeństwo dzieci

Nawyki rozwinięte u dzieci często się utrzymują. Dlatego KONE widzi w dzieciach ważną grupę docelową, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo urządzeń.

img_max-box-escalator

OBEJRZYJ ANIMACJĘ

O nie, Bob zbił swoje okulary! Podążaj za Maksem i Bobem przez centrum handlowe za pomocą wind i schodów ruchomych, aby znaleźć mu nową parę okularów.

img_kone-safety-game-951x535

ZAGRAJ W GRĘ

Znajdź ze słoniem Bobem jego mysiego przyjaciela Maksa i zwróć uwagę na prawidłowe użycie wind i schodów ruchomych. Pamiętaj o zawiązaniu sznurowadeł!

img_max-bob-workbook-951x535

WYPEŁNIJ KSIĄŻECZKĘ

Ściągnij kolorową książeczkę i naucz się bezpiecznie korzystać z wind i schodów ruchomych z Maksem i Bobem.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie z naszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.