KONE Digital Services | Gotowy na następny krok? – KONE

Czy to dla Ciebie odpowiedni moment na kolejny krok?

Odkryj KONE Digital Services i wykorzystaj pełny potencjał budynku. Doposaż istniejące systemy w rozwiązania opracowane dla inteligentnych usług, które zwiększą wartość budynku i zrewolucjonizują doświadczenia użytkowników. Za pomocą sztucznej inteligencji i najnowocześniejszej analityki pomożemy uczynić Twój budynek tak innowacyjnym, jak to tylko możliwe.

Przemyśl potencjał swojego budynku

Co oznacza dla Ciebie wartość? Dla nas oznacza ona wyposażenie budynku w usługi i rozwiązania, które są mu niezbędne, aby każdego móc dnia funkcjonować coraz lepiej. Inteligentne technologie zmieniają sposób życia, czyniąc przemieszczanie się ludzi bardziej higienicznym, efektywniejszym i inspirującym niż kiedykolwiek dotąd.

Usprawniaj wydajność i eksploatację budynku

Zmniejszaj codzienne obciążenie pracą dzięki bardziej efektywnym systemom zarządzania budynkiem i ulepszonemu okresowi eksploatacji wind.

Stwórz niezakłócone i wyjątkowe doświadczenie użytkowników

Fascynuj i inspiruj dzięki zwiększającym wartość budynku możliwościom rozrywki i bardziej efektywnym przejazdom.

Podejmuj świadome decyzje dzięki opartym na danych przekonaniom

Korzystaj z usług sterowanych na podstawie danych i usprawniaj długofalowe Asset Management oraz zoptymalizowane, codzienne doświadczenia użytkowników.

Aktualizacja do efektywniejszego życia codziennego

Nasze cyfrowe usługi wspierane danymi ograniczają Twój nakład pracy, optymalizują przepływ osób i zwiększają czas eksploatacji i niezawodność wind. Korzystaj z najnowocześniejszych metod analiz i uzyskuj ze swoich wind to, co najlepsze.

DigitalServices_landing_page_image3_kone_information

Informacje KONE

Zmniejszaj konieczność wizyt w budynkach - najważniejsze informacje na temat budynku przekazuj mieszkańcom zdalnie.

KONE Digital Services | Gotowy na następny krok? – KONE

img_KONE-Cybersecurity-2

KONE zdobywa certyfikaty cyberbezpieczeństwa dla swoich wind klasy DX i usług cyfrowych

KONE Corporation, światowy lider w branży wind i schodów ruchomych, uzyskał certyfikat cyberbezpieczeństwa IEC 62443 dla swoich wind klasy DX oraz certyfikat ISO 27001 dla swoich usług cyfrowych, w tym KONE 24/7 Connected Services. Osiągnięcia te są pierwszymi w globalnej branży wind i schodów ruchomych

Dla bardziej osobistej, bezpiecznej przestrzeni

Stwórz relaksującą atmosferę dzięki indywidualnemu designowi, zapewnij możliwość bezdotykowego wezwania windy i przekazuj ważne informacje podczas jazdy.

DigitalServices_landing_page_image5_kone_information2

Informacje KONE

Przekazuj ważne informacje na temat budynku w szybki i prosty sposób, ulepszając jednocześnie doświadczenia korzystania z windy.

DigitalServices_landing_page_image7_elevator_call

KONE Elevator Call

Umożliwiaj użytkownikom wzywanie windy za pomocą smartfonu z użyciem technologii chmurowych, bez konieczności dotykania przycisków.

DigitalServices_landing_page_image8_experience_apis

Experience API's

Integruj rozwiązania służące wezwaniom windy w wybranej przez Ciebie aplikacji i umożliwiaj robotom autonomiczne sterowanie przejazdami.

Formularz kontaktowy

Sample form


+48


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevator|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions |People Flow planning|Other


Maksymalny rozmiar 25 MB, formaty: xlsx., docx., pptx., pdf, zip, png, jpg, jpeg
Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.