• HOME
  • Narzędzia i materiały
Back to top

NARZĘDZIA I MATERIAŁY

Skorzystaj z łatwych w użyciu narzędzi do projektowania dźwigów - pobierz rysunki CAD, modele BIM i specyfikacje techniczne.

Narzędzia do projektowania wind

img_ shutterstock_1386717164_edit_Planner_v2_RGB_highlight_teaser

KONE Elevator Planner

Specyfikacja techniczna Twojej windy w jednym bardzo prostym narzędziu – można ją pobrać wraz z rysunkami CAD i modelami BIM zaraz po wprowadzeniu danych projektowych.

img_shutterstock_407469838_Car-Designer_highlight_teaser

KONE Car Designer

Wybierz gotowy projekt z jednej z trzech linii tematycznych, zmodyfikuj go korzystając z dostępnych materiałów i akcesoriów lub stwórz własne indywidualne wnętrze kabiny windy, a następnie sprawdź efekt na modelu 3D.

NORMY I STANDARDY

NORMY I STANDARDY

Oferujemy rozwiązania zapewniające zgodność ze standardami dostępności dźwigów dla niepełnosprawnych, odporności urządzeń na akty wandalizmu lub ich sposobu działania w czasie pożaru. Wszystkie urządzenia KONE spełniają wymogi europejskich norm EN81-20 i EN81-50.

DO POBRANIA

Formularz kontaktowy

Our apologies. Something went wrong with loading the form. We are working to fix this.
Refresh this page. Your form will then be available.

Materiały

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website