Modernizacja wind Kone Monospace ✔️

Zapewnij sobie i użytkownikom lepsze doświadczenia

Wykorzystaj pełen potencjał swojej windy KONE MonoSpace®. Ciesz się zaletami nowej windy dzięki modułowym pakietom modernizacyjnym, które poprawią bezpieczeństwo, wydajność, zużycie energii i komfort podczas eksploatacji wind w Twoim budynku.

Bild

Zadbaj o wartość swojego budynku w przyszłości

Dzięki modernizacji urządzeń dźwigowych, zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także położysz podwaliny pod budynek, który jest gotowy do szybkiej i efektywnej ewolucji wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników i najemców.

Bild

Zainspiruj swoich użytkowników

Stwórz budynek, który odpowiada na potrzeby użytkowników. Inteligentne aplikacje zapewniają im dostęp do informacji i rozrywki podczas przejazdu, a także poprawiają dostępność i bezpieczeństwo wind.

Bild

Partner dla Twojego sukcesu

Będziemy z Tobą na każdym kroku. Oferujemy wsparcie w całym okresie eksploatacji budynku i prostą modernizację, ograniczającą zakłócenia w funkcjonowaniu nieruchomości.

Twoja winda wymaga modernizacji jeśli:

Nie działa tak jak powinna lub ulega częstym awariom

Nie zapewnia odpowiedniego komfortu jazdy

Kabina jest nieprecyzyjnie poziomowana na przystankach

Drzwi kabinowe są wolne, głośne lub nie działają prawidłowo

Sygnalizacja jest zniszczona i przestarzała

Zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem po modernizacji wind KONE MonoSpace® DX

Zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem po modernizacji wind KONE MonoSpace® DX

Dowiedz się, jak możesz zmodernizować swoją windę za pomocą inteligentnej technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Poznaj zmodernizowane elementy swojej windy KONE MonoSpace® DX

Bild

Modernizacja dźwigów KONE MonoSpace®

Większość pakietów instalujemy w ciągu kilku dni, dzięki czemu uciążliwość prac modernizacyjnych dla lokatorów budynku jest minimalna.

img_monospace-package-upgrade-electrification_951x535

MODERNIZACJA APARATURY STEROWEJ I SYGNALIZACJI

Modernizacja aparatury sterowej i sygnalizacji zapewnia:

  • Wysoką niezawodność, poprawę komfortu jazdy i precyzyjne poziomowanie kabiny
  • Nowoczesny system diagnostyki usterek
  • Zmniejszone zużycie energii

Oprócz modernizacji aparatury sterowej oferujemy wymianę starej sygnalizacji na nową, która zapewni wyższy komfort użytkowania i wpłynie na estetykę kabiny.

img_MonoSpace Car Deco

MODERNIZACJA KABINY

Bezpieczny i płynny proces modernizacji kabiny dzięki pakietowi KONE Car Deco Upgrade

Nowe wykończenie kabiny poprawi poziom bezpieczeństwa, komfortu i dostępności urządzenia, a także wzmocni wrażenia estetyczne Użytkowników. Skorzystaj z gotowego projektu kabiny lub zaprojektuj własny wystrój wybierając materiały i akcesoria z naszej oferty wykończeń.

img_monospace-package-upgrade-car-door-operator_951x535

MODERNIZACJA DRZWI

  • Wymiana kilku zasadniczych elementów systemu bywa wystarczająca dla poprawy funkcjonowania drzwi (nie zawsze konieczna jest wymiana całych drzwi)
  • Nowoczesne systemy podnoszące poziom bezpieczeństwa
  • Nowoczesny wygląd, dzięki zastosowaniu nowych paneli drzwiowych
img_elevator-modernization-benefits-5

MODERNIZACJA WCIĄGARKI

Wymiana istniejącej wciągarki na urządzenie najnowszej generacji nie tylko zapewnia niezawodne działanie na kolejne lata, ale również znacząco redukuje hałas układu hamulcowego.

Zapoznaj się z naszymi pakietami modernizacyjnymi wind i wybierz odpowiedni do swoich potrzeb

Dowiedz się, które rozwiązania modernizacyjne najlepiej spełniają Twoje wymagania i cele. Instalacja może odbywać się etapami z minimalnymi zakłóceniami w funkcjonowaniu budynku.

img_kone-monospace-upgrades-enhance-connectivity_680x425

Łączność cyfrowa

Dzięki modernizacji systemów sterowania windą i instalacji elektrycznej możemy poprawić zużycie energii, dostępność i niezawodność windy wykorzystując nasze usługi cyfrowe.

img_kone-monospace-upgrades-improve-user-experience_680x425

Wyższy komfort użytkowników

Zapewnienie komfortowego przejazdu jest kluczowe dla pozytywnego postrzegania budynku. Modernizacja windy może przynieść lepszą łączność, nowoczesne materiały i wykończenia, ekrany multimedialne i wiele więcej.

img_kone-monospace-upgrades-secure-functionality_680x425

Bezpieczeństwo działania

Zmodernizuj wciągarkę, aby podnieść poziom bezpieczeństwa. Jest to najbardziej obciążona część dźwigu, dlatego niezbędna konserwacja ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu użytkowników.

img_kone-monospace-upgrades-optimize-accessibility_680x425

Optymalny dostęp

Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieskrępowanego przepływu ludzi w budynku i wokół niego. Lekkie drzwi wind KONE działają cicho i płynnie oraz maksymalizują przestrzeń wewnątrz kabiny windy.

Osiągaj swoje cele zrównoważonego rozwoju

Osiągaj swoje cele zrównoważonego rozwoju

Pomożemy Ci w realizacji celów środowiskowych na wszystkich etapach eksploatacji budynku. Nasze energooszczędne rozwiązania i usługi dla inteligentnych, zielonych i niskoemisyjnych budynków wspierają zmiany w kierunku bardziej zrównoważonego życia w miastach.

Formularz kontaktowy

Sample form


+48


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevator|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions |People Flow planning|Other


Maksymalny rozmiar 25 MB, formaty: xlsx., docx., pptx., pdf, zip, png, jpg, jpeg
Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.