Zastrzeżenia prawne

Uzyskując dostęp do serwisu internetowego KONE Corporation lub serwisów internetowych spółek zależnych KONE (zwanych dalej "KONE") na serwerze www.kone.com lub www.kone.pl lub do którejkolwiek z podstron (zwanych dalej "Stroną"), zgadzają się Państwo na zasady i warunki zawarte w niniejszym dokumencie. Jeśli nie zgadzają się Państwo na poniższe warunki, powinni Państwo opuścić Stronę.

Ograniczenia

Serwis internetowy KONE i wszystkie materiały w nim zawarte (teksty, zdjęcia, prezentacje, filmy, narzędzia elektroniczne, itp.) są własnością KONE Corporation, a wszelkie prawa do nich są zastrzeżone. Użytkownicy serwisu KONE mają prawo do niewyłącznego, osobistego i ograniczonego korzystania z zawartości serwisu.

Powyższe nie oznacza przekazania Użytkownikowi prawa własności do Strony oraz materiałów zawartych na Stronie i podlega następującym ograniczeniom: (i) wszystkie kopie materiałów ze Strony powinny mieć dokładnie wskazane źródło i właściciela praw autorskich lub innych praw własnościowych, (ii) publikowanie, przetwarzanie lub wykorzystywanie zamieszczonych na Stronie materiałów w celach komercyjnych bez pisemnej zgody KONE jest zabronione.

Prawa autorskie

Zawartość Strony jest chroniona przez prawo autorskie i jest własnością KONE Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zastrzeżone znaki towarowe

Znaki towarowe "KONE", "MonoSpace®", "EcoDisc®", "MiniSpace®", "MaxiSpace™", "PowerDisc™", "TranSys®", "KONE EcoMaster®", "KONE e-OPTIMUM™", "Alta™", "KONEMATIC™", "KoneXion™", "KONE Care®", "KONE Polaris®", "TravelMaster®", "TransitMaster®", "Dedicated to People Flow®" i inne znaki towarowe należące do KONE, nazwy produktów KONE, logotypy, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany, bez względu na to, czy zostały zarejestrowane, czy nie, są zastrzeżonymi znakami towarowymi KONE. Prawo dostępu do tej Strony nie oznacza w sposób dorozumiany zgody na wykorzystanie jakichkolwiek zastrzeżonych znaków towarowych, które pojawiają się na tej Stronie, bez uzyskania od KONE pisemnej zgody na takie wykorzystanie.

Modyfikacja Strony

KONE zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian treści Strony, w tym także do dokonywania zmian w niniejszych Zastrzeżeniach Prawnych oraz do wycofania lub ograniczenia prawa dostępu do Strony w dowolnym czasie i bez powiadamiania.

Odpowiedzialność za korzystanie z serwisu

Serwis internetowy KONE zawiera wyłącznie informacje ogólne, które wraz z upływem czasu mogą okazać się też nieaktualne. Dlatego KONE nie ponosi odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. KONE nie ponosi ponadto odpowiedzialności w jakimkolwiek innym aspekcie za korzystanie z serwisu, jego materiałów czy linków.

KONE zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian technicznych i wzorniczych w swoich produktach. Żadnej informacji zawartej w serwisie nie należy traktować jako gwarancji lub warunku wyraźnego lub dorozumianego dla jakiegokolwiek wyrobu opisanego na jego stronach. Serwis i informacje w nim zawarte nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Kolory materiałów zaprezentowane w serwisie mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych.

Linki

Niniejsza Strona może zawierać linki do stron i zasobów, które są własnością osób trzecich i są przez nie zarządzane. KONE nie ponosi odpowiedzialności za treść stworzoną i opublikowaną przez osoby trzecie, do której kierują linki na Stronie.

Oświadczenie

Przesyłając informacje do KONE (np. opinie, dane, pytania, uwagi, sugestie, pomysły, plany, zamówienia, wnioski itp.) poprzez pocztę elektroniczną lub za pośrednictwem Strony, oświadczacie Państwo, że (i) wiadomość nie zawiera żadnych treści niezgodnych z prawem, oszczerczych, szkalujących, obscenicznych, pornograficznych, obraźliwych, napastliwych, gróźb karalnych lub innych treści, które nie nadają się do publikacji; (ii) dołożą wszelkich starań, aby usunąć ewentualne wirusy lub inne szkodliwe oprogramowanie przed przekazaniem KONE jakichkolwiek materiałów drogą elektroniczną; (iii) są Państwo właścicielami treści lub posiadacie Państwo nieograniczone prawo do przekazania ich firmie KONE, a KONE może opublikować te treści i/lub włączyć je oraz koncepcje w nich przedstawione do swoich produktów bez rekompensaty, bez ograniczenia użytkowania, podając źródło i (IV) zgadzają się Państwo nie podejmować żadnych działań w stosunku do KONE w związku z przekazanymi KONE publikacjami oraz zgadzają się Państwo przekazać KONE zadośćuczynienie za działania, które wobec KONE podjęły osoby trzecie w związku z przekazanym przez Państwa materiałem.

Legal notice

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website