Back to top

Proces modernizacji KONE

Korzyści wynikające z modernizacji

Proces modernizacji schodów i chodników ruchomych wpływa na ich energooszczędność, bezpieczeństwo i niezawodność. Modernizacja balustrady i oświetlenia zapewnia nową estetykę, odpowiednią do wystroju budynku.

NIEZAWODNOŚĆ

W porównaniu do starych urządzeń zmodernizowane schody i chodniki ruchome pracują wydajniej - po wymianie napędu i łańcucha stają się szybsze i nie ulegają częstym awariom.

BEZPIECZEŃSTWO

Oferujemy modernizacje modułowe, podnoszące bezpieczeństwo użytkowania schodów ruchomych. Wymiana sterowania, napędu i łańcucha oraz wprowadzenie pewnych zmian w designie sprawią, że urządzenie będzie spełniało wymagania aktualnych norm i przepisów bezpieczeństwa.

DESIGN

Schody i chodniki ruchome to nie tylko środek transportu, to również istotny element wystroju wnętrza. Modernizacja urządzenia może korzystnie wpłynąć na estetykę całego lobby, dzięki właściwemu dobraniu materiałów wykończeniowych i oświetlenia.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Sprawny i niezawodny napęd oraz inteligentne sterowanie to rozwiązania, które przyczyniają się do ograniczenia zużycia energii przez schody lub chodniki ruchome. Dodatkowe oszczędności można poczynić wybierając oświetlenie LED, które jest o 80% bardziej wydajne niż oświetlenie halogenowe, a jego żywotność jest 10-krotnie dłuższa.

Dlaczego warto wybrać modernizację KONE?

OPŁACALNA INWESTYCJA

Modernizacja KONE podnosi bezpieczeństwo, dostępność i estetykę, a także pozwala obniżyć koszty zużycia energii.

ZADOWOLENIE UŻYTKOWNIKÓW

Na każdym etapie eksploatacji urządzeń zapewniamy ich niezawodność, dostępność i komfort użytkowania.

BEZPROBLEMOWA INSTALACJA

Nasz profesjonalnie zarządzany proces modernizacji pozwala zminimalizować niedogodności związane z pracami budowlanymi.