Dlaczego warto wybrać modernizację KONE?

OPŁACALNA INWESTYCJA

Modernizacja KONE podnosi bezpieczeństwo, dostępność i estetykę, a także pozwala obniżyć koszty zużycia energii.

ZADOWOLENIE UŻYTKOWNIKÓW

Na każdym etapie eksploatacji urządzeń zapewniamy ich niezawodność, dostępność i komfort użytkowania.

BEZPROBLEMOWA INSTALACJA

Nasz profesjonalnie zarządzany proces modernizacji pozwala zminimalizować niedogodności związane z pracami budowlanymi.

Proces modernizacji KONE

Korzyści wynikające z modernizacji

Proces modernizacji schodów i chodników ruchomych wpływa na ich energooszczędność, bezpieczeństwo i niezawodność. Modernizacja balustrady i oświetlenia zapewnia nową estetykę, odpowiednią do wystroju budynku.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-1-951x535.jpg

NIEZAWODNOŚĆ

W porównaniu do starych urządzeń zmodernizowane schody i chodniki ruchome pracują wydajniej - po wymianie napędu i łańcucha stają się szybsze i nie ulegają częstym awariom.

img_modernizatimodernization-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpgon-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpg

BEZPIECZEŃSTWO

Oferujemy modernizacje modułowe, podnoszące bezpieczeństwo użytkowania schodów ruchomych. Wymiana sterowania, napędu i łańcucha oraz wprowadzenie pewnych zmian w designie sprawią, że urządzenie będzie spełniało wymagania aktualnych norm i przepisów bezpieczeństwa.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-3-951x535.jpg

DESIGN

Schody i chodniki ruchome to nie tylko środek transportu, to również istotny element wystroju wnętrza. Modernizacja urządzenia może korzystnie wpłynąć na estetykę całego lobby, dzięki właściwemu dobraniu materiałów wykończeniowych i oświetlenia.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-4-951x535.jpg

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Sprawny i niezawodny napęd oraz inteligentne sterowanie to rozwiązania, które przyczyniają się do ograniczenia zużycia energii przez schody lub chodniki ruchome. Dodatkowe oszczędności można poczynić wybierając oświetlenie LED, które jest o 80% bardziej wydajne niż oświetlenie halogenowe, a jego żywotność jest 10-krotnie dłuższa.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website