• HOME
  • Istniejące budynki

Dlaczego warto współpracować z KONE?

ŚWIATOWEJ KLASY OBSŁUGA

Naszą globalną wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w profesjonalnych lokalnych usługach.

WSZYSTKO OD JEDNEGO ZAUFANEGO DOSTAWCY

Dostarczamy wysokiej jakości dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych do wszystkich typów budynków. Nasze usługi w zakresie konserwacji i modernizacji zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania urządzeń.

DEDYKOWANY PARTNER NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY

Czy wiesz, że dobrze konserwowane dźwigi i schody ruchome mogą pracować przez dziesięciolecia? Jesteśmy gotowi z zaangażowaniem obsługiwać Twoje urządzenia w całym okresie ich eksploatacji.

img_existing-buildings-tentants-happier

KOMFORT UŻYTKOWNIKÓW

Nasza prewencyjna metoda konserwacji sprawia, że urządzenia działają niezawodnie. Serwisujemy na całym świecie ponad milion dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych, zarówno produkcji KONE jak i innych dostawców. Nasza współpraca zasadza się na zrozumieniu potrzeb każdego Klienta, aby dostarczać mu usługi odpowiednie do jego indywidualnych potrzeb.

  • Dowiedz się więcej o konserwacji KONE
img_existing-buildings-planning-for-the-future

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ

Klienci korzystający z serwisu KONE są na bieżąco informowani o stanie swojego urządzenia. Prewencyjna metoda konserwacji pozwala zapobiegać niespodziewanym awariom oraz szczegółowo planować budżet eksploatacyjny każdego urządzenia. Zgodnie z takim planem można również w odpowiednim czasie przeprowadzać konieczne prace modernizacyjne.

img_existing-buildings-time-to-improve

CZAS NA MODERNIZACJĘ

Po wielu latach pracy każde urządzenie wymaga unowocześnienia. Nasze pakiety modernizacyjne służą poprawie bezpieczeństwa, niezawodności, dostępności i estetyki urządzeń, a także pozwalają obniżyć zużycie energii. Całkowita wymiana wyeksploatowanego urządzenia na nowe pozwala na osiągnięcie najwyższych standardów we wszystkich tych kategoriach.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website