• HOME
  • Istniejące budynki
Back to top

DEDYKOWANY PARTNER NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY

Czy wiesz, że dobrze konserwowane dźwigi i schody ruchome mogą pracować przez dziesięciolecia? Jesteśmy gotowi z zaangażowaniem obsługiwać Twoje urządzenia w całym okresie ich eksploatacji.

KOMFORT UŻYTKOWNIKÓW

Nasza prewencyjna metoda konserwacji sprawia, że urządzenia działają niezawodnie. Serwisujemy na całym świecie ponad milion dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych, zarówno produkcji KONE jak i innych dostawców. Nasza współpraca zasadza się na zrozumieniu potrzeb każdego Klienta, aby dostarczać mu usługi odpowiednie do jego indywidualnych potrzeb.

EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ

Klienci korzystający z serwisu KONE są na bieżąco informowani o stanie swojego urządzenia. Prewencyjna metoda konserwacji pozwala zapobiegać niespodziewanym awariom oraz szczegółowo planować budżet eksploatacyjny każdego urządzenia. Zgodnie z takim planem można również w odpowiednim czasie przeprowadzać konieczne prace modernizacyjne.

CZAS NA MODERNIZACJĘ

Po wielu latach pracy każde urządzenie wymaga unowocześnienia. Nasze pakiety modernizacyjne służą poprawie bezpieczeństwa, niezawodności, dostępności i estetyki urządzeń, a także pozwalają obniżyć zużycie energii. Całkowita wymiana wyeksploatowanego urządzenia na nowe pozwala na osiągnięcie najwyższych standardów we wszystkich tych kategoriach.

Dlaczego warto współpracować z KONE?

ŚWIATOWEJ KLASY OBSŁUGA

Naszą globalną wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w profesjonalnych lokalnych usługach.

WSZYSTKO OD JEDNEGO ZAUFANEGO DOSTAWCY

Dostarczamy wysokiej jakości dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz drzwi automatycznych do wszystkich typów budynków. Nasze usługi w zakresie konserwacji i modernizacji zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania urządzeń.