Pierwsza praca / praktyki

Pierwsza praca / praktyki

Bild

Pierwsze kroki

KONE oferuje przejrzystą ścieżkę kariery. Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem w branży dźwigowej i chcesz poznać tajniki pracy jako Konserwator Urządzeń Dźwigowych, najlepiej zacząć od stanowiska Pomocnika Konserwatora Urządzeń Dźwigowych. Pracując na tym stanowisku nabędziesz niezbędne umiejętności, by móc dalej rozwijać się w branży dźwigowej i zdobyć uprawnienia do wykonywania samodzielnej pracy Konserwatora. Zapraszamy do aplikowania.

Bild

Stawiamy na współpracę

Chcemy się dzielić naszą pasją działania, umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczeniem. Pod okiem naszych specjalistów poznasz najlepsze praktyki zaczynając od stanowiska Pomocnika Konserwatora Urządzeń Dźwigowych.

Bild

Co oferujemy?

Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realizację samodzielnych zadań.

  • Przekucie wiedzy teoretycznej w praktykę
  • Współpracę ze specjalistami
  • Możliwość poznania branży dźwigowej w jednej z największych międzynarodowych firm
  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu z najnowszymi technologiami
  • Akademia KONE - ustrukturyzowany program szkoleniowy przygotowujący Pomocników do egzaminu z konserwacji
Bild

Praktyki

Przez cały rok prowadzimy również program praktyk, które są świetnym sposobem poznania nas i branży dźwigowej.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk zawodowych, skontaktuj się z nami: kone.poland@kone.com z dopiskiem Praktyki.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.