Menedżerowie

Bild

Awanse wewnętrzne

Umiejętne zarządzanie ludźmi i nadawanie zespołom odpowiedniego kierunku rozwoju to podstawa naszego sukcesu. Misję tę realizujemy poprzez budowanie i zarządzanie planami sukcesji oraz wewnętrzną promocję. Większość stanowisk menedżerskich obsadzamy w oparciu o wewnętrzne awanse.

Bild

Razem wzrastamy

Nasze programy rozwojowe są praktyczne i angażujące, pomagamy menedżerom rozwinąć takie umiejętności jak zarządzanie zespołem, przewodzenie zmianom, motywowanie i rozwijanie Pracowników, komunikację i integrację zespołu odnoszącego sukcesy. Menedżerowie odpowiadają również za stworzenie indywidualnego planu rozwoju dla członków jego zespołu.

Bild

Nasze wartości

Wszystkie nasze działania rozwojowe są oparte o system wartości, który praktykujemy w KONE dbając o współpracę, pasję w działaniu oraz ciągły rozwój, podczas naszej codziennej pracy.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.