Back to top

Menedżerowie

Awanse wewnętrzne

Umiejętne zarządzanie ludźmi i nadawanie zespołom odpowiedniego kierunku rozwoju to podstawa naszego sukcesu. Misję tę realizujemy poprzez budowanie i zarządzanie planami sukcesji oraz wewnętrzną promocję. Większość stanowisk menedżerskich obsadzamy w oparciu o wewnętrzne awanse.

img_Paragraph_01_subpage_03_680x425
img_Paragraph_02_subpage_03_680x425

Razem wzrastamy

Nasze programy rozwojowe są praktyczne i angażujące, pomagamy menedżerom rozwinąć takie umiejętności jak zarządzanie zespołem, przewodzenie zmianom, motywowanie i rozwijanie Pracowników, komunikację i integrację zespołu odnoszącego sukcesy. Menedżerowie odpowiadają również za stworzenie indywidualnego planu rozwoju dla członków jego zespołu.

Nasze wartości

Wszystkie nasze działania rozwojowe są oparte o system wartości, który praktykujemy w KONE dbając o współpracę, pasję w działaniu oraz ciągły rozwój, podczas naszej codziennej pracy.

img_Paragraph_03_subpage_03_680x425

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website