Specjaliści techniczni

Dołącz do lidera innowacji

Przed naszymi Pracownikami stoją odpowiedzialne zadania. KONE wspiera ich inwestując w rozwój technologii i narzędzi. Dołączając do nas będziesz miał możliwość pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Bild
Bild

Zainwestuj w swój rozwój

Nasi Pracownicy cenią sobie możliwości rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. KONE daje narzędzia do samodoskonalenia, dostarcza zaawansowane szkolenia, ale przede wszystkim naszym celem jest budowanie atmosfery wzajemnego wsparcia. Nasi Pracownicy, natrafiając na wyzwania, mogą liczyć na pomoc ze strony współpracowników oraz wykwalifikowanego grona ekspertów.

Zaplanuj swoją karierę

KONE daje możliwość rozwoju zawodowego budując ścieżki kariery dla Pracowników, tak aby zdobyte doświadczenie i kompetencje mogli przekuć na sukcesy na innych stanowiskach. Menedżerowie omawiają i wspierają plany rozwojowe w swoich Zespołach, a dzięki przejrzystemu procesowi rekrutacji, nasi Pracownicy mają jasną informację o pojawiających się wakatach i możliwościach awansu wewnętrznego.

Bild

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website