KONE Care Intelligent Service DX - pierwsza w branży oferta konserwacji wind neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla ✔️

KONE Care Intelligent Service DX - pierwsza w branży oferta konserwacji wind neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla ✔️

Utrzymuj swoją windę KONE DX w jak najlepszym stanie dzięki pierwszej w branży usłudze konserwacji wind neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla. Usługa KONE Intelligent Service DX wykorzystuje moc konserwacji predykcyjnej opartej na sztucznej inteligencji, automatycznych aktualizacjach, zdalnym serwisowaniu oraz cyfrowym wsparciu — prowadząc do maksymalizacji dostępności i przedłużenia żywotności windy.

>40%

Redukcja o ponad 40% zgłoszonych usterek wind

1

Pierwsza - neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla - usługa konserwacji wind

24/7

Całodobowe wsparcie i powiadomienia

Odkryj KONE Care Intelligent Service DX

Windy KONE DX to zaawansowane urządzenia, ale dbanie o nie jest proste. KONE Care Intelligent Service DX wykorzystuje moc sztucznej inteligencji i łączność cyfrową, aby zapewnić bezproblemową, zdalną opiekę nad windą, jednocześnie informując Cię na bieżąco o stanie urządzenia.

Bild

Korzystaj ze zrównoważonej konserwacji wind

Ogranicz nieplanowane wizyty konserwacyjne i skorzystaj z naszego Inteligentnego Serwisu KONE Care Intelligent Service DX, który ułatwia proaktywne planowanie nadchodzących działań. Ponadto wszystkie wizyty konserwacyjne KONE Care Intelligent Service DX będą neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla dzięki naszym programom kompensacyjnym — to lepsze dla planety.

*KONE współpracuje z wiodącym dostawcą rozwiązań klimatycznych South Pole, który ocenił nasze podejście do konserwacji KONE Care Intelligent Service DX, jako neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla i zatwierdził, że jest ono zgodne z ogólnie przyjętymi praktykami dotyczącymi neutralności i kompensacji emisji dwutlenku węgla.

Bild

Twórz doskonałe doświadczenia użytkowników

Zachwycaj i inspiruj dopasowanymi, łatwymi do aktywacji i skalowalnymi usługami cyfrowymi, które poprawią wrażenia użytkowników w Twoim budynku. KONE Care Intelligent Service DX to najmądrzejszy sposób na wykorzystanie potencjału łączności cyfrowej i płynne rozwijanie windy KONE DX w czasie. W ten sposób możesz wyprzedzać konkurencję – zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Pobierz broszurę KONE Care Intelligent Service DX

KONE Care Intelligent Service DX wyznacza drogę do nowej ery inteligentnej i zrównoważonej konserwacji wind. Pobierz broszurę, aby odkryć więcej wymiernych korzyści.

ZERO EMISJI CO2 DZIĘKI ROZWIĄZANIOM KONE

Podczas gdy aktywnie pracujemy nad redukcją CO2, kompensujemy emisje dwutlenku węgla, których nie możemy obecnie uniknąć. We współpracy z South Pole, liderem w branży ochrony klimatu, wspieramy różne projekty na całym świecie, które posiadają certyfikat GoldStandard®.

Bild

Windy neutralne pod względem emisji CO2

Aby ograniczyć wpływ Twojego budynku na klimat, oferujemy neutralne pod względem emisji CO2 windy KONE DX. Bez znaczenia, czy stawiasz nowy budynek, czy wymieniasz windę w już istniejącym, my kompensujemy wytworzone emisje dwutlenku węgla do momentu przekazania windy. Dzięki naszym windom KONE DX jesteśmy w stanie zapewnić jeszcze lepsze wsparcie niż dotychczas w obszarze przyjaznego dla środowiska budownictwa poprzez szeroki wybór niskoemisyjnych, zdrowych materiałów wyposażenia kabin, najwyższą efektywność energetyczną i transparentne informacje na temat zrównoważonego charakteru naszych rozwiązań.

Bild

Pierwsza w branży neutralna pod względem emisji CO2 usługa konserwacji

Konserwacja jest nieodłączną częścią korzystania z urządzeń dźwigowych. KONE Care Intelligent Service DX, konserwacja naszych wind KONE DX, to pierwsza neutralna pod względem emisji CO2 konserwacja w sektorze wind. Stawiamy na niskoemisyjną flotę pojazdów i korzystamy z cyfrowej konserwacji predykcyjnej, aby ograniczyć nieplanowane czynności i wizyty serwisowe. Aby zminimalizować wpływ na klimat, dzięki zweryfikowanemu programowi kompensacji emisji dwutlenku węgla kompensujemy pozostałe emisje CO2, powstałe w wyniku działań konserwacyjnych KONE Care Intelligent Service DX.

Kompensacja CO2 w celu osiągnięcia neutralności klimatycznej

Podczas gdy aktywnie obniżamy emisję CO2 dla osiągnięcia naszych celów klimatycznych, podjęliśmy decyzję, że już teraz będziemy kompensować niektóre pozostałe emisje. Wspólnie z naszym czołowym partnerem w obszarze kompensacji zdecydowaliśmy się na wsparcie szeregu uznanych projektów posiadających certyfikat "Złotego Standardu". Projekty te obejmują gospodarkę leśną, energie odnawialne i efektywność energetyczną i są rozmieszczone na różnych kontynentach.

Dowiedz się więcej o naszym zobowiązaniu klimatycznym i o tym, jak dostarczamy zrównoważone produkty i usługi z naszych historii

shutterstock_1673936440:535x365

KONE wprowadza nową, inteligentną, neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla, zdalną konserwację, umożliwiającą udzielenie pomocy pasażerom nawet w ciągu kilku minut!

Inteligencja, neutralność węglowa, zdalna obsługa i całodobowe wsparcie sprawiają, że nowa usługa serwisowa KONE prezentuje najwyższy standard w zakresie zrównoważonego serwisu wind.

offset_147936:535x365

Znasz poziom swojej neutralności węglowej vs Net Zero? Co oznaczają terminy klimatyczne i dlaczego mają znaczenie?

Kryzys klimatyczny sprawił, że zrównoważony rozwój środowiska znalazł się na pierwszym miejscu w agendzie, ale zrozumienie języka stojącego za zielonymi zobowiązaniami firmy nie zawsze jest proste.

shutterstock_134622077_city_greenery_park:535x365

KONE jako pierwsza w branży osiągnęła neutralność węglową jednostek produkcyjnych na całym świecie

KONE osiągnął kamień milowy 18 miesięcy przed terminem, kiedy to jednostki produkcyjne KONE stały się neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla pod koniec czerwca 2023 r. Osiągnięcie to świadczy o zaangażowaniu firmy KONE w realizację zobowiązania klimatycznego i zapewnieniu najlepszych w swojej klasie operacji łańcucha dostaw na całym świecie.

Bild

Inteligentnie wydłuż cykl życia swojej windy

Zmaksymalizuj czas dostępności i utrzymuj windę KONE DX w ciągłej pracy dzięki konserwacji predykcyjnej opartej na sztucznej inteligencji, automatycznym aktualizacjom i inteligentnemu rozwiązywaniu problemów. Dzięki KONE Intelligent Service DX zyskujesz wszystkie korzyści Inteligentnego Serwisu KONE 24/7 i nie tylko.

Bild

Uzyskaj natychmiastowe wsparcie i kontrolę nad swoimi urządzeniami

Uzyskaj pomoc, gdy jej potrzebujesz, dzięki wsparciu naszych ekspertów i bądź na bieżąco na temat pracy swojej windy, dzięki raportom online i natychmiastowym powiadomieniom mobilnym. Skontaktuj się z nami przez KONE Online, KONE Mobile lub porozmawiaj z kimś osobiście w naszym Centrum Obsługi Klientów KONE.

Rozwijaj swoją windę Kone dzięki usługom cyfrowym

Dzięki łączności i usługom cyfrowym możesz kreować doświadczenia dla użytkowników wind i poprawiać przepływ ludzi w całym budynku.

img_KONE-Cybersecurity-2

KONE zdobywa certyfikaty cyberbezpieczeństwa dla swoich wind klasy DX i usług cyfrowych

KONE Corporation, światowy lider w branży wind i schodów ruchomych, uzyskał certyfikat cyberbezpieczeństwa IEC 62443 dla swoich wind klasy DX oraz certyfikat ISO 27001 dla swoich usług cyfrowych, w tym KONE 24/7 Connected Services. Osiągnięcia te są pierwszymi w globalnej branży wind i schodów ruchomych

Formularz kontaktowy

Sample form


+48


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevator|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions |People Flow planning|Other


Maksymalny rozmiar 25 MB, formaty: xlsx., docx., pptx., pdf, zip, png, jpg, jpeg
Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.