Pakiety modernizacji modułowej

img_direct drive_951x535

NAPĘD

Wymiana tradycyjnego napędu z przekładnią ślimakową na energooszczędny napęd KONE Direct Drive pozwala zmniejszyć zużycie energii urządzenia, podnosząc jednocześnie jego niezawodność i wydajność. Nowy napęd jest łatwo dostępny dla konserwatorów, dzięki czemu bieżące prace serwisowe są mniej czasochłonne, a czas przestojów urządzenia jest minimalny.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-1

ŁAŃCUCH

Nasz łańcuch nie wymaga stosowania olejów eksploatacyjnych, co eliminuje nieprzyjemny zapach i ryzyko pożarowe, ułatwia ponadto i przyspiesza prace konserwacyjne.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-2

STEROWANIE

Wymiana przestarzałego sterowania na nowoczesny system, działający w oparciu o mikroprocesory, znacznie poprawia bezpieczeństwo użytkowania i energooszczędność urządzenia. Szafa sterowa KONE 501 przystosowana jest do zintegrowania z najnowszymi systemami monitorowania budynku.

img_modular escalator controller

WYKOŃCZENIA

Dostosowanie estetyki urządzenia do wystroju wnętrza budynku jest prostsze niż się wydaje. Wymiana balustrad, płyt wejściowych lub cokołów robi wrażenie, szczególnie po zainstalowaniu nowego podświetlenia.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-5

BEZPIECZEŃSTWO

Oferujemy wiele opcji bezpieczeństwa, służących zapobieganiu wypadkom na schodach lub chodnikach ruchomych oraz dostosowaniu tych urządzeń do aktualnych norm i przepisów.

Narzędzia i materiały

Więcej materiałów

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website