Modernizacja modułowa schodów ruchomych | KONE Polska

Pakiety modernizacji modułowej

img_direct drive_951x535

NAPĘD

Wymiana tradycyjnego napędu z przekładnią ślimakową na energooszczędny napęd KONE Direct Drive pozwala zmniejszyć zużycie energii urządzenia, podnosząc jednocześnie jego niezawodność i wydajność. Nowy napęd jest łatwo dostępny dla konserwatorów, dzięki czemu bieżące prace serwisowe są mniej czasochłonne, a czas przestojów urządzenia jest minimalny.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-1

ŁAŃCUCH

Nasz łańcuch nie wymaga stosowania olejów eksploatacyjnych, co eliminuje nieprzyjemny zapach i ryzyko pożarowe, ułatwia ponadto i przyspiesza prace konserwacyjne.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-2

STEROWANIE

Wymiana przestarzałego sterowania na nowoczesny system, działający w oparciu o mikroprocesory, znacznie poprawia bezpieczeństwo użytkowania i energooszczędność urządzenia. Szafa sterowa KONE 501 przystosowana jest do zintegrowania z najnowszymi systemami monitorowania budynku.

img_modular escalator controller

WYKOŃCZENIA

Dostosowanie estetyki urządzenia do wystroju wnętrza budynku jest prostsze niż się wydaje. Wymiana balustrad, płyt wejściowych lub cokołów robi wrażenie, szczególnie po zainstalowaniu nowego podświetlenia.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-5

BEZPIECZEŃSTWO

Oferujemy wiele opcji bezpieczeństwa, służących zapobieganiu wypadkom na schodach lub chodnikach ruchomych oraz dostosowaniu tych urządzeń do aktualnych norm i przepisów.

Narzędzia i materiały

KONE Direct Drive

Innowacyjny napęd KONE Direct Drive zwiększa energooszczędność urządzenia, a także ułatwia jego konserwację.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.