Green Buildings - zielone budownictwo

Green Buildings - zielone budownictwo

Bild

Wsparcie dla zielonego budownictwa

KONE oferuje szereg rozwiązań, które mogą być pomocne w projektowaniu przyszłościowych, zrównoważonych budynków odpowiadających wymaganiom Green Building. Na przykład nasze usługi planowania i doradztwa KONE People Flow oraz łączność cyfrowa otwierają nowe, fascynujące możliwości bardziej energooszczędnego zarządzania budynkami.

Certyfikat Green Building

Dzięki najwyższej jakości rozwiązaniom energooszczędnym oraz przyjaznym dla środowiska i zrównoważonym materiałom wspieramy naszych klientów w procesie zdobywania certyfikacji dla budownictwa ekologicznego.

Bild

Ocena oddziaływania naszych rozwiązań na cały cykl życia urządzeń

Deklaracje środowiskowe produktów (EPD) KONE są dokumentami sprawdzonymi przez osoby trzecie, które opisują oddziaływanie naszych produktów na środowisko podczas ich cyklu życia. Ponadto publikujemy deklaracje zdrowia produktu (HPD), aby informować na temat zastosowanych materiałów i związanych z tym skutkach zdrowotnych wynikających z użycia naszych produktów, a także reagować na wzrastające zapotrzebowanie na zdrowsze środowisko życiowe.

Dalsze informacje

Bild

Zrównoważone surowce

Wybieramy materiały, które odpowiadają wymaganiom ekologicznego budownictwa i dokładamy wszelkich starań, aby zmniejszyć ilość zbędnych opakowań dla naszych produktów. Dzięki badaniom wytrzymałości i niezawodności przy zmieniających się warunkach środowiskowych możemy wprowadzać ulepszenia, które wydłużają żywotność naszych produktów. Z kolei nasze inicjatywy w zakresie utylizacji odpadów zapewniają, że urządzenia wycofane z eksploatacji są poddawane jak najbardziej efektywnemu recyklingowi.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów i usług dla zielonego budownictwa

img_selected-highlights-home-668x376

KONE People Flow Planning and Consulting

Oceniaj, planuj oraz projektuj z naciskiem na przyjazne dla środowiska rozwiązania i korzystaj z naszej wiedzy eksperckiej, która pomoże Ci osiągnąć płynny przepływ ludzi zarówno wewnątrz budynków, jak i pomiędzy nimi.

img_green-building-iso_668x376

Czołowa firma w obszarze efektywności energetycznej

KONE to firma o długiej tradycji w obszarze rozwoju wind energooszczędnych i schodów ruchomych. Dowiedz się więcej na temat naszej szerokiej oferty klas efektywności energetycznej zgodnych z ISO25745 dla wind klasy A i schodów ruchomych klasy A+++.

Formularz kontaktowy

Sample form


+48


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevator|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions |People Flow planning|Other


Maksymalny rozmiar 25 MB, formaty: xlsx., docx., pptx., pdf, zip, png, jpg, jpeg
Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.