WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Back to top

JAK DZIAŁAMY?

PRZYGOTOWUJEMY OFERTĘ SERWISOWĄ SPECJALNIE DLA CIEBIE

 1. Wspólny przegląd wymagań dotyczących konserwacji
  Analizujemy wymagania Twoje i Użytkowników, bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby biznesowe i doradzamy optymalny serwis urządzeń.
 2. Indywidualne rekomendacje i oferta
  Po konsultacjach otrzymasz indywidualną ofertę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.
 3. Przejrzystość usług
  Każda nasza oferta jasno określa wymienione w niej usługi konserwacji, sposób ich realizacji oraz zasady informowania o kolejnych pracach serwisowych.
 4. Konserwacja KONE
  Wraz z rozpoczęciem współpracy zostaniesz zaproszony na pierwszą wizytę konserwacyjną połączoną ze spotkaniem z zespołem serwisowym.

INFORMUJEMY CIĘ NA BIEŻĄCO

Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestiach technicznych, nasze Centrum Obsługi Klienta KONE jest dostępne dla Ciebie 24/7.

Dzięki aplikacji KONE Mobile jesteś na bieżąco z informacjami o wszystkich pracach konserwacyjnych, otrzymując odpowiednie powiadomienia. Informacje na portalu KONE Online i raporty kosztów konserwacji pozwalają z dużym wyprzedzeniem planować budżety roczne w zakresie wydatków związanych z eksploatacją urządzeń.

SPRAWIAMY, ŻE TWOJE URZĄDZENIE DZIAŁA OPTYMALNIE

Prewencyjna metoda konserwacji KONE ma na celu zapobieganie niespodziewanym problemom. Doskonale wykwalikowani pracownicy serwisu konserwują urządzenia na podstawie planu dostosowanego indywidualnie do każdego urządzenia w zależności od jego stanu technicznego, wieku i sposobu eksploatacji.

ZAPEWNIAMY DOSKONAŁY SERWIS BEZ WZGLĘDU NA SYTUACJĘ

Jeżeli urządzenie ulegnie awarii, otrzymasz od nas dokładne informacje dotyczące zakresu koniecznych napraw. Dzięki łatwej dostępności części zamiennych nasi pracownicy są w stanie rozwiązać większość problemów podczas jednej wizyty.

DOSTOSOWUJEMY SIĘ DO TWOICH WYMAGAŃ

Dostarczamy informacji opracowanych na podstawie rocznych analiz stanu i wydajności Twojego urządzenia. Aby stale doskonalić nasze usługi uwzględniamy w planach Twoje opinie na temat naszej pracy.

CHCESZ OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ KONSERWACJI