KONE Online i KONE Mobile | KONE Polska

Bądź na bieżąco w dowolnym miejscu i czasie

Możesz kontrolować stan swoich urządzeń i postęp prac konserwacyjnych przez całą dobę.

Bild

Monitoruj swoje urządzenia w czasie rzeczywistym

Wyświetlaj aktualne informacje o stanie swoich wind, schodów ruchomych i drzwi automatycznych.

Bild

Pełna transparentność

Przejrzyj przeszłe, bieżące i nadchodzące prace konserwacyjne oraz powiązane z nimi koszty.

Bild

Uzyskaj pomoc, kiedy jej potrzebujesz

Szybko i łatwo skontaktuj się ze specjalistą ds. obsługi klienta, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

KONE Online

Informacje o konserwacji dostępne od ręki w Twoim komputerze

img_Customer_communication_05_Content_block-950x540

Wszystkie dane o konserwacji twoich urządzeń w jednym miejscu

KONE Online zapewnia Tobie i Twojemu zespołowi całodobowy dostęp do danych dotyczących wydajności, konserwacji, awarii i napraw wszystkich urządzeń poprzez czytelną aplikację webową.

Możesz także przeglądać umowy konserwacyjne i generować raporty dotyczące prac konserwacyjnych i kosztów.

img_Customer_communication_06_Content_block-950x540

Czytelny obraz przeszłości, teraźniejszości i przyszłości

W portalu KONE Online możesz przeglądać dane historyczne dotyczące dostępności sprzętu, wydajności i kosztów naprawy – a także tego, jak szybko odpowiadaliśmy na Twoje zgłoszenia serwisowe. Możesz łatwo sprawdzać dane dotyczące wezwań i innych prac konserwacyjnych, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się teraz.

Oprócz bieżących działań możesz przeglądać dane dotyczące wydajności sprzętu i kosztów na przestrzeni czasy, aby ułatwić sobie planowanie i budżetowanie w przyszłości.

KONE Mobile

Powiadomienia dotyczące Twoich urządzeń w czasie rzeczywistym.

img_Customer_communication_07_Content_block-950x540

Jesteś źródłem informacji

Dzięki aplikacji KONE Mobile możesz używać smartfona, aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się z Twoimi windami i schodami ruchomymi. Możesz otrzymywać powiadomienia o stanie urządzeń, harmonogramach konserwacji i postępie wszelkich prac konserwacyjnych, które dla Ciebie wykonujemy.

Pobierz aplikację, aby rozpocząć.

img_Customer_communication_08_Content_block-950x540

Kompleksowe dane konserwacyjne w twoich rękach

Dzięki powiadomieniom o statusie na smartfonie KONE Mobile umożliwia śledzenie postępu wszystkich prac konserwacyjnych od momentu zgłoszenia aż do zakończenia. Otrzymasz pełny przegląd tego, co dzieje się z całym Twoimi urządzeniami, w tym informacje o bieżących pracach konserwacyjnych aktualnym statusie ich działania.

Wysłanie zgłoszenia serwisowego ze smartfona jest szybkie i łatwe, podobnie jak skontaktowanie się ze specjalistą w Centrum Obsługi Klienta KONE.

Dzięki KONE Mobile możesz usprawnić planowanie i budżetowanie dzięki szczegółowym raportom na temat konserwacji urządzeń i historii napraw, w tym informacji o wykonanych pracach i kosztach.

img_KONE-Cybersecurity-2

KONE zdobywa certyfikaty cyberbezpieczeństwa dla swoich wind klasy DX i usług cyfrowych

KONE Corporation, światowy lider w branży wind i schodów ruchomych, uzyskał certyfikat cyberbezpieczeństwa IEC 62443 dla swoich wind klasy DX oraz certyfikat ISO 27001 dla swoich usług cyfrowych, w tym KONE 24/7 Connected Services. Osiągnięcia te są pierwszymi w globalnej branży wind i schodów ruchomych

Uzyskaj dostęp już dziś

KONE Online jest dostępne dla wszystkich Klientów, którzy mają umowę serwisową z KONE

Dowiedz się więcej o naszym zobowiązaniu klimatycznym i o tym, jak dostarczamy zrównoważone produkty i usługi z naszych historii

shutterstock_1673936440:535x365

KONE wprowadza nową, inteligentną, neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla, zdalną konserwację, umożliwiającą udzielenie pomocy pasażerom nawet w ciągu kilku minut!

Inteligencja, neutralność węglowa, zdalna obsługa i całodobowe wsparcie sprawiają, że nowa usługa serwisowa KONE prezentuje najwyższy standard w zakresie zrównoważonego serwisu wind.

offset_147936:535x365

Znasz poziom swojej neutralności węglowej vs Net Zero? Co oznaczają terminy klimatyczne i dlaczego mają znaczenie?

Kryzys klimatyczny sprawił, że zrównoważony rozwój środowiska znalazł się na pierwszym miejscu w agendzie, ale zrozumienie języka stojącego za zielonymi zobowiązaniami firmy nie zawsze jest proste.

shutterstock_134622077_city_greenery_park:535x365

KONE jako pierwsza w branży osiągnęła neutralność węglową jednostek produkcyjnych na całym świecie

KONE osiągnął kamień milowy 18 miesięcy przed terminem, kiedy to jednostki produkcyjne KONE stały się neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla pod koniec czerwca 2023 r. Osiągnięcie to świadczy o zaangażowaniu firmy KONE w realizację zobowiązania klimatycznego i zapewnieniu najlepszych w swojej klasie operacji łańcucha dostaw na całym świecie.

Formularz kontaktowy

Sample form


+48


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevator|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions |People Flow planning|Other


Maksymalny rozmiar 25 MB, formaty: xlsx., docx., pptx., pdf, zip, png, jpg, jpeg
Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.