Bądź na bieżąco w dowolnym miejscu i czasie

Możesz kontrolować stan swoich urządzeń i postęp prac konserwacyjnych przez całą dobę.

Bild

MONITORUJ SWOJE URZĄDZENIA W CZASIE RZECZYWISTYM

Wyświetlaj aktualne informacje o stanie swoich wind, schodów ruchomych i drzwi automatycznych.

Bild

KONTROLUJ NASZE PRACE

Przejrzyj przeszłe, bieżące i nadchodzące prace konserwacyjne oraz powiązane z nimi koszty.

Bild

UZYSKAJ POMOC, KIEDY JEJ POTRZEBUJESZ

Szybko i łatwo skontaktuj się ze specjalistą ds. obsługi klienta, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

KONE Online

Informacje o konserwacji dostępne od ręki w Twoim komputerze

img_Customer_communication_05_Content_block-950x540

WSZYSTKIE DANE O KONSERWACJI TWOICH URZĄDZEŃ W JEDNYM MIEJSCU

KONE Online zapewnia Tobie i Twojemu zespołowi całodobowy dostęp do danych dotyczących wydajności, konserwacji, awarii i napraw wszystkich urządzeń poprzez czytelną aplikację webową.

Możesz także przeglądać umowy konserwacyjne i generować raporty dotyczące prac konserwacyjnych i kosztów.

img_Customer_communication_06_Content_block-950x540

CZYTELNY OBRAZ PRZESZŁOŚCI, TERAŹNIEJSZOŚCI I PRZYSZŁOŚCI

W portalu KONE Online możesz przeglądać dane historyczne dotyczące dostępności sprzętu, wydajności i kosztów naprawy – a także tego, jak szybko odpowiadaliśmy na Twoje zgłoszenia serwisowe. Możesz łatwo sprawdzać dane dotyczące wezwań i innych prac konserwacyjnych, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się teraz.

Oprócz bieżących działań możesz przeglądać dane dotyczące wydajności sprzętu i kosztów na przestrzeni czasy, aby ułatwić sobie planowanie i budżetowanie w przyszłości.

Uzyskaj dostęp już dziś

KONE Online jest dostępne dla wszystkich Klientów, którzy mają umowę serwisową z KONE

KONE Mobile

Powiadomienia dotyczące Twoich urządzeń w czasie rzeczywistym.

img_Customer_communication_07_Content_block-950x540

JESTEŚ ŹRÓDŁEM INFORMACJI

Dzięki aplikacji KONE Mobile możesz używać smartfona, aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się z Twoimi windami i schodami ruchomymi. Możesz otrzymywać powiadomienia o stanie urządzeń, harmonogramach konserwacji i postępie wszelkich prac konserwacyjnych, które dla Ciebie wykonujemy.

Pobierz aplikację, aby rozpocząć.

img_Customer_communication_08_Content_block-950x540

KOMPLEKSOWE DANE KONSERWACYJNE W TWOICH RĘKACH

Dzięki powiadomieniom o statusie na smartfonie KONE Mobile umożliwia śledzenie postępu wszystkich prac konserwacyjnych od momentu zgłoszenia aż do zakończenia. Otrzymasz pełny przegląd tego, co dzieje się z całym Twoimi urządzeniami, w tym informacje o bieżących pracach konserwacyjnych aktualnym statusie ich działania.

Wysłanie zgłoszenia serwisowego ze smartfona jest szybkie i łatwe, podobnie jak skontaktowanie się ze specjalistą w Centrum Obsługi Klienta KONE.

Dzięki KONE Mobile możesz usprawnić planowanie i budżetowanie dzięki szczegółowym raportom na temat konserwacji urządzeń i historii napraw, w tym informacji o wykonanych pracach i kosztach.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z poniższego formularza, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc, naszych produktach i usługach. Poznaj jaka jest cena wind, schodów ruchomych i usług konserwacji. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.


+48My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|OtherWypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website
;