Budynki bez windy | KONE Polska

img_ebuli-program-ad1-image-1200x628

Instalacja urządzenia w budynku bez windy

Nasz przewodnik krok po kroku wyjaśnia proces instalacji urządzenia w budynku bez windy.

Dlaczego warto współpracować z KONE?

WYŻSZA WARTOŚĆ BUYDNKU

Nowa winda w budynku zwiększa wartość nieruchomości, poprawia dostępność i sprawia, że obiekt staje się atrakcyjniejszy dla potencjalnych najemców lub kupców.

PORAWA JAKOŚCI ŻYCIA

Winda ułatwia ludziom bezpieczne poruszanie się w budynku; jest niezbędna ludziom mającym problemy z poruszaniem się, czy to ze względu na niepełnosprawność, czy z powodu podeszłego wieku.

ZAUFANY PARTNER

Oferujemy indywidulany plan modernizacji przygotowany przez doświadczony zespół, mogący zapewnić bezproblemowy proces instalacji, terminowe wykonanie projektu i zgodność z założonym budżetem. Po zakończeniu instalacji, wewnętrznej kontroli jakości i odbiorze budowlanym oferujemy serwis odpowiedni do Twoich potrzeb.

ProduktOpis
Prędkość
Max. wysokość podnoszenia
Max. udźwig
Max. liczba osób
Max. liczba dźwigów w grupie
KONE MonoSpace® 500Dźwig bez maszynowni do wszystkich rodzajów budynków1.75 m/s
70 m
1150 kg
15
4
KONE ProSpace™Dźwig do istniejących budynków mieszkalnych o ograniczonej powierzchni0.6 m/s
30 m
675 kg
9
1

INSTALACJA PROSTSZA NIŻ MYŚLISZ

Montaż nowej windy jest w rzeczywistości mniej uciążliwy dla mieszkańców niż większość prac modernizacyjnych w budynkach. Co roku na całym świecie instalujemy tysiące dźwigów w istniejących budynkach – szybko, sprawnie i przy minimalnych niedogodnościach dla użytkowników. Każdy budynek ma swoją specyfikę, dlatego oferujemy rozwiązania dostosowane do architektury i wieku budynku, a także do możliwości i potrzeb inwestorów.

Instalacja urządzenia w budynku bez windy – przewodnik krok po kroku

Planujemy i koordynujemy cały proces instalacji dźwigu, a kierownik projektu zapewnia realizację prac w terminie i zgodnie z zaplanowanym budżetem.

DECYZJA

Przed podjęciem decyzji należy zastanowić się nad odpowiednim rozwiązaniem do budynku, zdobyć odpowiednie zezwolenia i dotacje oraz dokonać przybliżonego kosztorysu. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc.

FINANSOWANIE

Kolejnym etapem jest finansowanie projektu - należy ustalić, jaką część kosztów można pokryć z dotacji lub kredytu, a jaką z funduszów remontowych.

PLANOWANIE

Następnie określamy precyzyjnie miejsce, w którym ma być zainstalowany dźwig - tworzymy rysunki i wytyczne dla szybu, pomagamy wybrać wystrój kabiny i upewniamy się, czy inwestor dysponuje całą niezbędną dokumentacją.

MONTAŻ

Ten etap obejmuje budowę szybu, instalację dźwigu oraz przygotowanie całości do przekazania użytkownikom, po uprzedniej szczegółowej kontroli jakości, bezpieczeństwa i wydajności urządzenia.

KONSERWACJA

Nasza metoda konserwacji prewencyjnej zapewnia niezawodne działanie urządzenia przez cały okres eksploatacji, a nasi wykwalikowani pracownicy serwisu reagują najszybciej jak to możliwe na wszelkie zgłoszenia awarii.

ODPOWIEDNIA WINDA W TWOIM BUDYNKU

img_buildings-without-elevators-designing-1

WŁAŚCIWE MIEJSCE NA DŹWIG

Możemy zainstalować windę w prawie każdym obiekcie. Wielkość i kształt klatki schodowej warunkuje, czy dźwig zostanie zamontowany wewnątrz czy na zewnątrz budynku.

Opcje montażu:

  • W duszy klatki schodowej, pomiędzy biegami schodów
  • W klatce schodowej, obok schodów
  • W klatce schodowej, z opcją częściowego wyjścia poza obrys budynku
img_buildings-without-elevators-designing-2

WYBÓR WYSTROJU

Dzięki licznym materiałom i akcesoriom jesteśmy w stanie stworzyć projekt wystroju odpowiedni do stylistyki każdego wnętrza budynku.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website