Bezpieczeństwo | KONE Polska

Bezpieczeństwo to wspólny wysiłek

Bezpieczeństwo obejmuje każdego, od technologii i firm konserwacyjnych do Właścicieli budynków i Użytkowników urządzeń. Mamy globalne procedury, procesy i instrukcje, które umożliwiają nam prowadzić naszą działalność, w tym działalność podwykonawców, w sposób zorganizowany i globalnie zharmonizowany.

Każdy, kto korzysta z windy lub schodów ruchomych musi być świadomy własnego zachowania, na przykład trzymać dzieci za ręce podczas jazdy schodami ruchomymi i nie blokować drzwi windy..

Właściciele budynków i firmy konserwacyjne są odpowiedzialne za profesjonalne konserwowanie urządzeń i utrzymanie ich w dobrym stanie.

Bezpieczeństwo dzieci

Nawyki rozwinięte u dzieci często się utrzymują. Dlatego KONE widzi w dzieciach ważną grupę docelową, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo urządzeń.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie z naszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website