Back to top

Korzyści wynikające z modernizacji modułowej

MODERNIZACJA APARATURY STEROWEJ

Modernizacja aparatury sterowej w starym dźwigu korzystnie wpływa na niezawodność, energooszczędność, bezpieczeństwo użytkowania i dostępność dźwigu. Nasze moduły modernizacyjne są szybkie w montażu, dzięki czemu niedogodności wynikające z wymiany aparatury ograniczone są do minimum.

MODERNIZACJA WCIĄGARKI

Wciągarka jest tą częścią dźwigu, która wykonuje najcięższą pracę. Wymiana zużytych jej elementów ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa serwisowego i komfortu jazdy kabiną.

MODERNIZACJA KABINY

Nawet jeżeli dźwig działa sprawnie, zdarza się, że jego kabina nosi poważne ślady zużycia. Pośród naszych rozwiązań modernizacyjnych można znaleźć gotowe projekty wystrojów kabin, a także wiele materiałów wykończeniowych i akcesoriów do wyboru.

MODERNIZACJA SYGNALIZACJI

Nowa sygnalizacja wpływa na poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników. System dwustronnej komunikacji pomiędzy pasażerem w kabinie a Centrum Obsługi Klientów KONE umożliwia kontakt z serwisem przez całą dobę.

MODERNIZACJA DRZWI KABINOWYCH

Wymiana drzwi na automatyczne zasadniczo podnosi bezpieczeństwo użytkowania dźwigu, ale na ogół powoduje zmniejszenie powierzchni kabiny i zwiększenie jej masy. Nasze drzwi przeznaczone do modernizacji są nie tylko bardzo lekkie, ale też pozwalają powiększyć kabinę; ich dodatkową zaletą jest ciche działanie, niesłyszalne w pomieszczeniach budynku.

POTRZEBUJESZ PEŁNEJ ANALIZY FUNKCJONOWANIA DŹWIGU?