Zurück zum Anfang

Korzyści wynikające z modernizacji modułowej

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-1

MODERNIZACJA APARATURY STEROWEJ

Modernizacja aparatury sterowej w starym dźwigu korzystnie wpływa na niezawodność, energooszczędność, bezpieczeństwo użytkowania i dostępność dźwigu. Nasze moduły modernizacyjne są szybkie w montażu, dzięki czemu niedogodności wynikające z wymiany aparatury ograniczone są do minimum.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-2

MODERNIZACJA WCIĄGARKI

Wciągarka jest tą częścią dźwigu, która wykonuje najcięższą pracę. Wymiana zużytych jej elementów ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa serwisowego i komfortu jazdy kabiną.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-3

MODERNIZACJA KABINY

Nawet jeżeli dźwig działa sprawnie, zdarza się, że jego kabina nosi poważne ślady zużycia. Pośród naszych rozwiązań modernizacyjnych można znaleźć gotowe projekty wystrojów kabin, a także wiele materiałów wykończeniowych i akcesoriów do wyboru.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-4

MODERNIZACJA SYGNALIZACJI

Nowa sygnalizacja wpływa na poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników. System dwustronnej komunikacji pomiędzy pasażerem w kabinie a Centrum Obsługi Klientów KONE umożliwia kontakt z serwisem przez całą dobę.

img_modernization-elevator-mod-modernization-solutions-5-951x535

MODERNIZACJA DRZWI KABINOWYCH

Wymiana drzwi na automatyczne zasadniczo podnosi bezpieczeństwo użytkowania dźwigu, ale na ogół powoduje zmniejszenie powierzchni kabiny i zwiększenie jej masy. Nasze drzwi przeznaczone do modernizacji są nie tylko bardzo lekkie, ale też pozwalają powiększyć kabinę; ich dodatkową zaletą jest ciche działanie, niesłyszalne w pomieszczeniach budynku.

POTRZEBUJESZ PEŁNEJ ANALIZY FUNKCJONOWANIA DŹWIGU?

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website