Zdrowie i dobre samopoczucie – rozwiązania do istniejących budynków

Dla dobrego samopoczucia

Bezpieczeństwo i higiena środowiska były i są priorytetem KONE. Nasze skumulowane przez lata wiedza i doświadczenie w zakresie planowania przepływu ludzi, w połączeniu z pakietem rozwiązań służących ochronie zdrowia, pomogą naszym Klientom przeorganizować ruch w budynkach odpowiednio do wymogów nowej rzeczywistości.

KONE pomaga zapewnić bezpieczeństwo

Zachowania ludzi w nowych realiach ulegają zmianie. Wiedza i doświadczenie KONE, a także rozwiązania służące ochronie zdrowia, będą pomocne w przeorganizowaniu ruchu ludzi i zapewnieniu higienicznego środowiska w budynkach.

SPRAWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO URZĄDZEŃ

Konserwacja prewencyjna pozwala ograniczyć do minimum liczbę przestojów urządzeń, co zapewnia płynne i bezpieczne przemieszczanie się ludzi w budynkach. Skorzystaj z porad ekspertów KONE w zakresie optymalizacji People Flow.

BEZDOTYKOWE DZIAŁANIE

Nasze innowacyjne rozwiązania umożliwiają sprawny ruch ludzi i bezdotykowe korzystanie z urządzeń.

ZAPOBIEGAJ ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ CHORÓB

Antybakteryjne powierzchnie i wyższa jakość powietrza w kabinach wind pozwalają ograniczać kontakt z mikrobami.

ZADBAJ O ZDROWSZĄ PRZESTRZEŃ BUDYNKU

Rozwiązania i usługi KONE umożliwiają dogodne planowanie wizyt konserwacyjnych oraz komunikację z najemcami w czasie rzeczywistym np. w kwestii zachowania dystansu społecznego.

Odpowiedź na każdą potrzebę

Innowacyjne rozwiązania KONE dotyczące ochrony zdrowia użytkowników wind, schodów ruchomych i drzwi automatycznych służą poprawie bezpieczeństwa, higieny i płynności ruchu ludzi w budynkach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o potrzebnych Ci rozwiązaniach.

Bild

KONE Elevator AirPurifier

Urządzenie podnoszące jakość powietrza w kabinie windy - skutecznie niszczy drobnoustroje i usuwa zanieczyszczenia dzięki wykorzystaniu wielostopniowego układu filtracji powietrza, procesu utleniania fotokatalitycznego PCO oraz promieniowania UV.

Pobierz ulotkę KONE Elevator AirPurifier

Bild

KONE Handrail Sanitizer

Rozwiązanie służące do dezynfekcji poręczy schodów ruchomych - ogranicza ilość drobnoustrojów i zanieczyszczeń bez użycia środków chemicznych, wyłącznie przy pomocy promieni UV-C.

Pobierz ulotkę KONE Handrail Sanitizer

Bild

Przeprogramowanie windy

Zaprogramowanie windy tak, żeby podczas postoju drzwi pozostawały otwarte, to prosty i mało kosztowny sposób na wietrzenie kabiny. Dodatkową korzyścią dla użytkowników jest możliwość wchodzenia do windy bez konieczności dotykania jakichkolwiek przycisków oraz.

Bild

Bardziej wydajne wentylatory

Wymiana wentylatorów na bardziej wydajne lub zainstalowanie dodatkowych (skuteczne wietrzenie kabiny podczas pracy urzadzenia).

Bild

Usługi konserwacji KONE Care

Rozwiązania KONE pomogą Ci zadbać o utrzymanie dystansu społecznego i poprawę komunikacji, dostarczając bieżących informacji Tobie i użytkownikom budynku.

Zadbaj o niezawodność urządzeń 24/7

Zadbaj o niezawodność urządzeń 24/7

Wydłuż okres eksploatacji swoich urządzeń dzięki konserwacji prewencyjnej – zyskaj dostęp do informacji o potencjalnych problemach i pozwól nam działać zanim dojdzie do awarii.

Powiązane tematy

img_health-and-wellbeing-related-content-668x426-1

Windy ery cyfrowej

Zwiększ wartość budynku wybierając dźwigi KONE DX pracujące w Internecie rzeczy

Rozwiązania KONE na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia można dobierać i zestawiać ze sobą stosownie do potrzeb użytkowników konkretnych budynków. Dalsze prace nad poszerzeniem naszej oferty w tym zakresie zapowiadają osiąganie coraz wyższego standardu higieny i bezpieczeństwa People Flow.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu przez formularz. Na zapytanie odpowiemy w ciągu 48 godzin lub w pierwszy dzień roboczy po weekendzie i świętach.


+48My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|OtherWypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.