Systemy kontroli przejazdów KONE

Systemy kontroli przejazdów KONE

Systemy kontroli przejazdów KONE

OPIS

W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów kontrolnych, które rejestrują tylko żądany kierunek jazdy, system KONE uwzględnia zarówno docelowe piętro, jak i liczbę oczekujących pasażerów, co wyraźnie poprawia efektywność i komfort użytkowania windy.

KORZYŚCI

  • Optymalna wydajność dźwigów i wyższy komfort pasażerów dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii
  • Wyeliminowanie niepotrzebnych zatrzymań windy na przystankach i ograniczenie tłoku w kabinach dzięki systemowemu grupowaniu pasażerów według planu przejazdów na wybrane piętra
  • Estetyczne i łatwe w użytkowaniu panele dyspozycji , uwzględniające takie rozwiązania, jak ekrany dotykowe i aplikacje na smartfony
  • Łatwa integracja z systemami kontroli dostępu KONE lub innych producentów
img_pfi-destination-highlights-1

DWA TYPY SYSTEMU KONTROLI PRZEJAZDU

W tradycyjnym systemie kontroli przejazdu dyspozycje nadawane są tylko za pomocą panelu operacyjnego na przystanku podstawowym; system hybrydowy umożliwia użycie w tym celu również panelu dyspozycji w kabinie.

img_pfi_cop1

PANELE DYSPOZYCJI

Nasze estetyczne panele operacyjne i panele dyspozycji są proste w użytkowaniu i dobrze prezentują się we wnętrzach budynków.

img_pfi-destination-highlights-2

APLIKACJA NA SMARTFONY

Dzięki aplikacji KONE RemoteCall™ pasażerowie mogą wezwać windę z każdego miejsca w budynku, używając swojego smartfonu.

img_pfi_remotecall

APLIKACJA NA TABLETY

Aplikacja na urządzenia mobilne KONE RemoteCall™ umożliwia wykorzystanie tabletu jako tymczasowego panelu operacyjnego lub stałe eksploatowanie go w recepcji w celu wzywania wind dla gości.

img_pfi access2_951x535

ZINTEGROWANE SYSTEMY KONTROLI PRZEJAZDU I DOSTĘPU

System kontroli przejazdu zintegrowany z dowolnym systemem kontroli dostępu korzystnie wpływa na bezpieczeństwo i sprawne przemieszczanie się ludzi w budynku.

img_doors_turnstiles_content block_features and options

BRAMKI WEJŚCIOWE

Integracja bramek wejściowych z systemem kontroli dostępu i przejazdu podnosi komfort użytkowania i zapewnia spójny design wyposażenia lobby, ponadto umożliwia spersonalizowane korzystanie z urządzeń w budynku.

Narzędzia i materiały

KONE DCS

System kontroli przejazdu KONE usprawniający pracę wind i podnoszący komfort pasażerów

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.