WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

Back to top

Jak działamy?

SERWIS DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

img_1_Project_planning-01-535x365.jpg

Oferujemy szeroki wachlarz usług konserwacyjnych, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Z całej oferty możesz wybrać tylko te usługi, które będą Ci potrzebne.

NOWY POZIOM OBSŁUGI

img_1_A_tailored_maintenance_plan-01-535x365.jpg

Zaczynamy od dokładnej oceny stanu urządzenia, analizy Twoich potrzeb biznesowych i wymagań Użytkowników. Na tej podstawie możemy zaoferować usługi konserwacji, które zaspokoją Twoje indywidualne potrzeby. Doświadczony zespół serwisowy zapewni optymalne działanie urządzeń w Twoim budynku.

STAŁY DOSTĘP DO DANYCH O STANIE URZĄDZENIA i PRACACH KONSERWACYJNYCH

img_3_Stay_up_to_date_all_times-01-535x365.jpg

Korzystając z naszych nowych narzędzi możesz na bieżąco otrzymywać informacje, dotyczące stanu urządzeń i prac konserwacyjnych. Nowa aplikacja na smartfony, KONE Mobile, jest dostępna dla wszystkich naszych Klientów.

NOWE USŁUGI KONE CARE™