Serwis i konserwacja wind ✔️

Serwis i konserwacja wind ✔️

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

 • Zgłoś potrzebę serwisową lub zdarzenie Skontaktuj się z nami

 • Zgłoś potrzebę serwisową lub zdarzenie

 • Bądź na bieżąco z naszymi rozwiązaniami cyfrowymi

 • Aby dowiedzieć się więcej o naszym zrównoważonym podejściu we wszystkim, co robimy i neutralnemu pod względem emisji dwutlenku węgla wynagrodzeniu za inteligentne usługi dla KONE DX

Jakie decyzje przed Toba?

Znajdź idealnego partnera serwisowego

Zoptymalizuj procesy bieżącego serwisowania wind i ruchomych schodów. Za pomocą naszego prostego narzędzia sprawdzisz, jak uzyskać maksymalne korzyści z takiej współpracy. 

Możemy zaczynać? Na początek powiedz nam, co najbardziej cenisz u partnera serwisowego.

Uporządkuj poniższe cechy według ich istotności, gdzie numer jeden to kwestia najważniejsza, a numer cztery najmniej ważna.
1/3

Teraz sprawy biznesowe. W których aspektach najbardziej potrzebujesz wsparcia partnera serwisowego?

Uporządkuj poniższe wymagania według ich istotności, gdzie numer jeden to kwestia najważniejsza, a numer cztery najmniej ważna.
2/3

Prawie gotowe! Czy możesz nam jeszcze opowiedzieć nieco o sobie i swojej pracy?

3/3
Result Field

Chcesz porozmawiać ze specjalistą? 


Zostaw swoje dane, a jeden z członków naszego zespołu wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Result Field

Chcesz porozmawiać ze specjalistą? 


Zostaw swoje dane, a jeden z członków naszego zespołu wkrótce się z Tobą skontaktuje.
+48
Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności


WSPARCIE DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

Dożywotnia obsługa w zakresie napraw i konserwacji to bezpieczeństwo i płynność działania systemów

People conversing in a meeting room around a table - KONE Maintenance

Zaufani eksperci po Twojej stronie

Możesz liczyć na naszych ekspertów – są dostępni zawsze wtedy, gdy potrzebujesz podpowiedzi lub gotowego rozwiązania. Dzięki temu takie tematy jak serwis windy nigdy Cię nie zaskoczą.

Man with headphones working on a computer - KONE Maintenance

Dokładne informacje dla przemyślanego planowania

Przejrzyste i łatwe do interpretacji dane dotyczące systemów KONE oraz ich serwisowania – masz do nich pełny dostęp przez 24 godziny na dobę. Do tego wraz z serwisem KONE otrzymujesz usługi, które pomogą Ci dokładnie planować poszczególne procesy, a jednocześnie oszczędzać czas.

Woman going through security gates in a building lobby - KONE Maintenance

Bądź gotowy na wszystko, co przyniesie jutro

Łączność cyfrowa poprawia bezpieczeństwo oraz dostępność systemów. Z kolei inteligentne, ekologiczne rozwiązania zapewniają wydajność wind przez cały cykl ich życia.

backimg_MaintenanceImage005-1920x1225px

Opieka przez cały cykl życia windy

Serwis i konserwacja wind dostosowane do Twoich potrzeb

Co może zaoferować Ci KONE? Konserwację i serwis wind, schodów ruchomych i drzwi automatycznych na Twoich zasadach

Icon_Care.svg

Sprawne działanie każdego dnia

KONE Care zapewni Ci elastyczny, dostosowany do Twoich potrzeb plan konserwacji urządzeń i systemów – niezależnie od ich rodzaju, wieku czy marki.

img_Sustainable-Innovations-950x540

Zero emisji CO2 dzięki rozwiązaniom KONE

Firma KONE jest zaangażowana w podejmowanie konkretnych kroków w kierunku bardziej ekologicznej konserwacji urządzeń. Dlatego zmierzamy w kierunku niskoemisyjnej floty samochodów serwisowych i stosujemy konserwację predykcyjną w celu ograniczenia nieplanowanych wizyt konserwacyjnych. W przypadku dźwigów KONE DX kompensujemy również pozostałe emisje spowodowane bezpośrednimi i pośrednimi działaniami konserwacyjnymi poprzez zweryfikowany program kompensacji emisji dwutlenku węgla.

Dowiedz się więcej o naszym zobowiązaniu klimatycznym i o tym, jak dostarczamy zrównoważone produkty i usługi z naszych historii

shutterstock_1673936440:535x365

KONE wprowadza nową, inteligentną, neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla, zdalną konserwację, umożliwiającą udzielenie pomocy pasażerom nawet w ciągu kilku minut!

Inteligencja, neutralność węglowa, zdalna obsługa i całodobowe wsparcie sprawiają, że nowa usługa serwisowa KONE prezentuje najwyższy standard w zakresie zrównoważonego serwisu wind.

offset_147936:535x365

Znasz poziom swojej neutralności węglowej vs Net Zero? Co oznaczają terminy klimatyczne i dlaczego mają znaczenie?

Kryzys klimatyczny sprawił, że zrównoważony rozwój środowiska znalazł się na pierwszym miejscu w agendzie, ale zrozumienie języka stojącego za zielonymi zobowiązaniami firmy nie zawsze jest proste.

shutterstock_134622077_city_greenery_park:535x365

KONE jako pierwsza w branży osiągnęła neutralność węglową jednostek produkcyjnych na całym świecie

KONE osiągnął kamień milowy 18 miesięcy przed terminem, kiedy to jednostki produkcyjne KONE stały się neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla pod koniec czerwca 2023 r. Osiągnięcie to świadczy o zaangażowaniu firmy KONE w realizację zobowiązania klimatycznego i zapewnieniu najlepszych w swojej klasie operacji łańcucha dostaw na całym świecie.

KONE – serwis wind. Jak działamy?

Jesteśmy przekonani, że serwis wind „działa” wtedy, gdy jest dostosowany do potrzeb klienta. Według nas uniwersalne rozwiązanie, czyli takie, które sprawdza się w przypadku każdego budynku, nie istnieje.

 • Regularna konserwacja wind i serwis dźwigów to obowiązek nakładany przez przepisy prawa. Dzięki systematycznym przeglądom oraz niezbędnym naprawom zapewniasz bezpieczeństwo użytkownikom obiektu. Ponadto zapobiegasz awariom przez cały cykl życia systemów. Serwis wind KONE to wygodne rozwiązanie, któremu nie musisz poświęcać zbyt wiele swojego czasu i uwagi.

 • Jesteśmy przekonani, że serwis wind „działa” wtedy, gdy jest dostosowany do potrzeb klienta. Według nas uniwersalne rozwiązanie, czyli takie, które sprawdza się w przypadku każdego budynku, nie istnieje. Zakres usługi każdorazowo dostosowujemy więc do specyfiki obiektu oraz wymagań użytkowników.

 • Dopasowanie. W pierwszej kolejności przedstawimy Ci możliwości, czyli dostępne usługi konserwacyjne. Wstępnie wybierzesz z nich te, których potrzebujesz.

  Zakres współpracy. Możesz zdecydować na pakiet podstawowy lub dodatkowe usługi KONE. Określ, czy zależy Ci na serwisie w konkretnych godzinach, w może na konkretnym czasie reakcji na zgłoszenie.

  Obsługa w zakresie napraw i konserwacji. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom będziemy na bieżąco monitorować stan techniczny wind i w razie potrzeby dokonywać niezbędnych napraw – tak, aby w użytkowaniu wind nie przeszkodziły niespodziewane awarie.

  Pełny wgląd. Dostaniesz dostęp do serwisu KONE Online oraz aplikacji mobilnej KONE – pozwoli Ci to weryfikować stan wind, a także status przeglądów i napraw. Będziesz otrzymywać powiadomienia, a wraz z nimi szczegółowe informacje dotyczące serwisu KONE. W wersji rozszerzonej będziesz mieć możliwość tworzenia raportów dotyczących napraw.

img_Want to speak with an expert?

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Zostaw swoje dane, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.