Rewolucja w konserwacji dzięki sztucznej inteligencji (AI)

Konserwacja wind i schodów ruchomych staje się cyfrowa i inteligentna. Twoje urządzenia są bardziej niezawodne i bezpieczniejsze. Usuwamy usterki, zanim spowodują one przestoje. Inteligentny Serwis KONE 24/7 dostarcza cennych informacji o nadchodzących wymaganiach konserwacyjnych i identyfikuje nieprawidłowości zanim spowodują one awarie. Łączymy windy i schody ruchome z naszą usługą w cyfrowej chmurze i korzystamy z analiz opartych na sztucznej inteligencji, aby podejmować trafniejsze decyzje dotyczące działań serwisowych. Zobacz, jakie korzyści Inteligentny Serwis KONE przynosi Twojemu biznesowi.

LEPSZE WRAŻENIA I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW

Stały monitoring zwiększa bezpieczeństwo i niezawodność urządzeń. Efektem jest płynny przepływ ludzi i zadowoleni użytkownicy.

INTELIGENTNA KONSERWACJA I PLANOWANIE

Przewidywanie i podejmowanie działań, zanim dojdzie do awarii, oszczędza czas i pracę zarządców obiektów. Realizując proaktywne działania na podstawie zaawansowanej analizy danych przedłużamy okres eksploatacji wind i schodów ruchomych.

SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE WARTOŚCI

Inteligentny Serwis wind i schodów ruchomych KONE przedłuża żywotność urządzeń, pomaga w podejmowaniu lepszych decyzji inwestycyjnych i zapewnia przewagę konkurencyjną Twojemu budynkowi.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Inteligentny Serwis KONE pozwala zdalnie zdiagnozować usterki. Zamówimy odpowiednią część zamienną i przywieziemy ją ze sobą podczas następnej wizyty. Eliminując potrzebę dodatkowych wyjazdów do obiektu, ograniczamy emisję CO2.

PROAKTYWNE ZAPOBIEGANIE USTERKOM

Sztuczna inteligencja na bieżąco analizuje stan techniczny urządzeń i identyfikuje ich potrzeby serwisowe. Udział proaktywnie wykonanych czynności serwisowych w ciągu pierwszych 2 lat:

+70%

WSPARCIE TWOJEGO BIZNESU

Sprawne działanie Twoich urządzeń to fundament działania Twojej firmy. Proaktywne rozwiązywanie problemów i optymalizacja planu konserwacji dopasowana do Twoich potrzeb zapewnia niezakłócony przepływ ludzi i rozwój Twojej firmy.

MNIEJ USTEREK WIDOCZNYCH DLA UŻYTKOWNIKÓW

Proaktywne działania serwisowe ograniczają liczbę usterek widocznych dla użytkowników. Mniej wezwań konserwatorów przez użytkowników w pierwszych 2 latach:

-30%

Zobacz, jakie korzyści Inteligentny Serwis KONE przynosi w zależności od rodzaju Twojego budynku.

Inteligentny Serwis KONE zapewnia płynny przepływ ludzi w Twoim budynku

1 CAŁODOBOWY MONITORNIG

Urządzenia w czasie rzeczywistym przesyłają informacje o parametrach technicznych i statystykach użytkowania do naszej infrastruktury cyfrowej (cyfrowej chmury).

2 ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA WYKRYWANIA PRZYSZŁYCH USTEREK

Wszystkie dane pochodzące z urządzeń są przetwarzane przez zaawansowany system analityczny. Gdy system identyfikuje potrzebę konserwacji, natychmiast informuje pracownika serwisu lub pracownika obsługi Klientów, w zależności od wagi problemu.

3 POWIADOMIENIA W CZASIE RZECZYWISTYM

Wiemy o nieprawidłowościach zanim usterkę zauważą Użytkownicy. Szczegółowe dane o parametrach technicznych i ich przyczynach pozwalają nam szybciej rozwiązać problem lub lepiej zaplanować działania serwisowe.

4 OPTYMALNE DZIAŁANIA SERWISOWE

Stały harmonogram wizyt serwisowych jest zastąpiony przez czynności serwisowe wykonywane wtedy, kiedy trzeba – maksymalizując niezawodność urządzeń, Twój komfort i bezpieczeństwo, okres eksploatacji oraz przyjazność dla środowiska.

5 PRZEWIDYWALNOŚĆ KOSZTÓW

Wszystkie wizyty serwisowe są w cenie usługi. Wyłączone są tylko wizyty związane z dewastacją urządzeń, pożarem, zalaniem i niewłaściwym użytkowaniem. Kwestia napraw regulowana jest indywidualnie w kontraktach serwisowych.

6 PEŁNA PRZEJRZYSTOŚĆ

Właściciele urządzeń lub Zarządcy są informowani na bieżąco o wszelkich wykrytych problemach oraz szczegółach proponowanych przez nas działań. Dzięki temu mogą z wyprzedzeniem zaplanować termin wykonania prac i odpowiednią pozycję w budżecie.

Dostęp do aktualnych danych wszędzie i o każdej porze

Zawsze dostępne dane konserwacyjne przekazywane w czasie rzeczywistym

Płynne życie w mieście

Inteligentny Serwis KONE 24/7 dostarcza cennych informacji o nadchodzących wymaganiach konserwacyjnych i identyfikuje nieprawidłowości, zanim spowodują one awarie. Łączymy windy i schody ruchome z naszą usługą w cyfrowej chmurze i korzystamy z analiz opartych na sztucznej inteligencji, aby podejmować działania przenoszące przepływ ludzi na zupełnie nowy poziom komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności.

PRZEWIDUJĄCE

Inteligentny Serwis KONE potrafi przewidzieć usterki. Nasi konserwatorzy są o krok przed problemem. Co to oznacza dla Zarządców budynków? Mniej usterek, szybsze naprawy i jeden problem zawodowy mniej. Co to oznacza dla Właścicieli? Wzrost wartości budynku i wydłużenie okresu eksploatacji urządzeń.

BEZPIECZNE

Nasze urządzenia pracują 24/7 - my również. Niezakłócone działanie wind i schodów ruchomych pozwala minimalizować zagrożenia dla zdrowia i środowiska.

TRANSPARENTNE i KOMFORTOWE

Zarządca budynku posiada całodobowy, wygodny dostęp do wszelkich danych dotyczących wydajności urządzeń, a także planowanych i bieżących działań związanych z konserwacją i naprawami.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z poniższego formularza, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach oraz jak możemy Ci pomóc. Poznaj jaka jest cena wind, schodów ruchomych i usług konserwacji dźwigów. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.


+48My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Maintenance|24/7 Connected Services|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Doors|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|OtherWypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że zawarte w nim dane osobowe zostaną umieszczone w bazach danych KONE. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce ochrony prywatności.


Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website