Pełna wymiana windy | KONE Polska

ROZWIĄZANIA STOSOWANE PRZY PEŁNEJ MODERNIZACJI

Oferujemy różne technologie, z których można wybrać rozwiązanie optymalnie dostosowane do konkretnego obiektu.

KONE NANOSPACE™

Technologia umożliwiająca bardzo szybki proces wymiany starego urządzenia na nowe oraz zainstalowanie nawet o połowę większej kabiny, bez ingerencji w konstrukcję szybu.

KONE CombiSpace™

Oszczędne i doskonale dostosowane do potrzeb modernizacyjnych urządzenie, stworzone przede wszystkim z myślą o budynkach mieszkalnych wyposażonych w dźwig z maszynownią.

KONE MONOSPACE® 500

Dźwig bez maszynowni z energooszczędnym napędem KONE EcoDisc® jest odpowiednim rozwiązaniem do wszelkiego typu budynków o niskim lub średnim natężeniu ruchu.

KONE MONOSPACE® 700

Dźwig przeznaczony do prestiżowych budynków o wysokim natężeniu ruchu, w których wymagany jest nieprzerwany ruch ludzi i odpowiedni komfort jazdy.

KONE TRANSYS™

Dźwig towarowo-osobowy o dużym udźwigu, polecany do budynków komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej.

Rozwiązania KONE

ProduktOpis
Prędkość
Max. wysokość podnoszenia
Max. udźwig
Max. liczba osób
Max. liczba dźwigów w grupie
KONE MonoSpace 500Uniwersalny dźwig osobowy do budynków mieszkalnych i komercyjnych1.75 m/s70 m1150 kg154
KONE MonoSpace 700Wysokowydajny dźwig osobowy do budynków mieszkalnych i komercyjnych o dużym natężeniu ruchu3.0 m/s90 m2500 kg336
KONE NanoSpaceDźwig przeznaczony do szybkiego montażu w budynkach mieszkalnych1.0 m/s40 m630 kg82/2
KONE TranSys
Dźwig towarowo-osobowy do obiektów transportu publicznego, budynków komercyjnych i szpitali
1.6 m/s
40 m
5000 kg
66
4
KONE CombiSpace
Dźwig do budynków mieszkalnych wyposażonych w dźwig z maszynownią
1.0 m/s40 m630 kg
83

Narzędzia i materiały

Modernizacja dźwigów

Analiza bezpieczeństwa, dostępności, niezawodności, energooszczędności i estetyki dźwigu pomaga zaplanować zakres prac modernizacyjnych.

KONE Car Designer

Stwórz własny projekt wystroju kabiny dźwigu. Korzystając z narzędzia online możesz wybrać jeden z gotowych projektów KONE i zmodyfikować go dobierając oferowane materiały wykończeniowe, oświetlenie i akcesoria.

Modernizacja Monospace Upgrade® DX

Korzyścią z modernizacji jest nie tylko wydłużenie żywotności windy, ale także nowy sposób sterowania dźwigiem, który zwiększa bezpieczeństwo pracy i spełnia obowiązujące normy.

KIEDY WARTO WYMIENIĆ DŹWIG?

Zalecamy pełną wymianę urządzenia, kiedy winda przestaje być funkcjonalna - zbyt długo trzeba na nią czekać, ma za ciasną kabinę i często ulega awariom, których usuwanie po 25-ciu latach eksploatacji staje się nazbyt kosztowne.

DLACZEGO WARTO MODERNIZOWAĆ DŹWIG Z KONE?

Wybierając jedno z naszych rozwiązań możesz liczyć na podniesienie wartości całego budynku, obniżenie kosztów eksploatacji urządzenia oraz poprawę komfortu użytkowania.

POTRZEBUJESZ PEŁNEJ ANALIZY FUNKCJONOWANIA DŹWIGU?

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.