Back to top

Rozwiązania modernizacji modułowej

Pakiet KONE UniDrive®

Pakiet KONE UniDrive® przeznaczony jest do modernizacji sterowania wszystkich typów automatycznych drzwi przesuwnych. Uwzględnia wymianę mechanicznych i elektrycznych podzespołów, bez ingerencji w konstrukcję drzwi. W ramach pakietu można wymienić: sterowniki, wózki i paski, przełącznik trybów pracy, zasilacz, bieżnię lub pokrywy. Wszystkie te elementy są zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa, a ich instalacja zasadniczo wpływa na jakość działania drzwi automatycznych.

Pakiet KONE UniPower™

Pakiet KONE UniPower™ to rozwiązanie modernizacyjne przeznaczone do bram segmentowych i garażowych. Pakiet uwzględnia wymianę napędu i sterowania - jest łatwy w montażu, zwiększa prędkość otwierania i zamykania bram, pozwala ponadto ograniczyć zużycie energii. Rozwiązanie może również obejmować wymianę: rolek, sprężyn, zawiasów, prowadnic oraz paneli. Zamontowane elementy są zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z MODERNIZACJI MODUŁOWEJ

Dzięki wymianie zużytych komponentów drzwi automatyczne działają sprawniej i rzadziej ulegają awariom. Nasze pakiety modernizacji modułowej to najszybszy i najbardziej opłacalny sposób na poprawę bezpieczeństwa użytkowania, niezawodności i energooszczędności urządzenia w budynku.