Back to top

MODERNIZACJA MODUŁOWA DRZWI AUTOMATYCZNYCH

Bez względu na to, czy potrzebna jest modernizacja całego systemu drzwi automatycznych, czy tylko jego poszczególnych elementów, nasze pakiety modernizacji zapewnią poprawę działania urządzenia w najkrótszym możliwie czasie. Nasze rozwiązania obejmują wymianę takich elementów jak napęd drzwi, sterowanie, rolki, prowadnice lub panele.

Rozwiązania modernizacji modułowej

Pakiet KONE UniDrive®

Pakiet KONE UniDrive® przeznaczony jest do modernizacji sterowania wszystkich typów automatycznych drzwi przesuwnych. Uwzględnia wymianę mechanicznych i elektrycznych podzespołów, bez ingerencji w konstrukcję drzwi. W ramach pakietu można wymienić: sterowniki, wózki i paski, przełącznik trybów pracy, zasilacz, bieżnię lub pokrywy. Wszystkie te elementy są zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa, a ich instalacja zasadniczo wpływa na jakość działania drzwi automatycznych.

Pakiet KONE UniPower™

Pakiet KONE UniPower™ to rozwiązanie modernizacyjne przeznaczone do bram segmentowych i garażowych. Pakiet uwzględnia wymianę napędu i sterowania - jest łatwy w montażu, zwiększa prędkość otwierania i zamykania bram, pozwala ponadto ograniczyć zużycie energii. Rozwiązanie może również obejmować wymianę: rolek, sprężyn, zawiasów, prowadnic oraz paneli. Zamontowane elementy są zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z MODERNIZACJI MODUŁOWEJ

Dzięki wymianie zużytych komponentów drzwi automatyczne działają sprawniej i rzadziej ulegają awariom. Nasze pakiety modernizacji modułowej to najszybszy i najbardziej opłacalny sposób na poprawę bezpieczeństwa użytkowania, niezawodności i energooszczędności urządzenia w budynku.