Rozwiązania modernizacji modułowej

img_door-mod-modernization-solutions-1

Pakiet KONE UniDrive®

Pakiet KONE UniDrive® przeznaczony jest do modernizacji sterowania wszystkich typów automatycznych drzwi przesuwnych. Uwzględnia wymianę mechanicznych i elektrycznych podzespołów, bez ingerencji w konstrukcję drzwi. W ramach pakietu można wymienić: sterowniki, wózki i paski, przełącznik trybów pracy, zasilacz, bieżnię lub pokrywy. Wszystkie te elementy są zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa, a ich instalacja zasadniczo wpływa na jakość działania drzwi automatycznych.

img_door-mod-modernization-solutions-2

Pakiet KONE UniPower™

Pakiet KONE UniPower™ to rozwiązanie modernizacyjne przeznaczone do bram segmentowych i garażowych. Pakiet uwzględnia wymianę napędu i sterowania - jest łatwy w montażu, zwiększa prędkość otwierania i zamykania bram, pozwala ponadto ograniczyć zużycie energii. Rozwiązanie może również obejmować wymianę: rolek, sprężyn, zawiasów, prowadnic oraz paneli. Zamontowane elementy są zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.

img_door-mod-modernization-solutions-3

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z MODERNIZACJI MODUŁOWEJ

Dzięki wymianie zużytych komponentów drzwi automatyczne działają sprawniej i rzadziej ulegają awariom. Nasze pakiety modernizacji modułowej to najszybszy i najbardziej opłacalny sposób na poprawę bezpieczeństwa użytkowania, niezawodności i energooszczędności urządzenia w budynku.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website