Zapewnij użytkownikom nowe doświadczenia

Popraw wrażenia użytkowników wind dzięki informacjom w czasie rzeczywistym i użyj nastrojowego oświetlenia, aby stworzyć ekscytujące, multisensoryczne wrażenia z jazdy. Oprócz oświetlenia LED możesz dodać do windy również inteligentne rozwiązania, które zapewnią użytkownikom najlepsze wrażenia.

img_20180725_BS_KONE_AMOSREX_058-1440x670

Doświadczenie użytkowników wind | innowacyjna modeernizacji wind w istniejących budynkach – KONE

Bild

Funkcjonalne i trwałe materiały wykończeniowe

Wybór estetycznych wykończeń kabin rozszerzyliśmy o nowoczesne materiały charakteryzujące się wyjątkowymi cechami użytkowymi. Nowe windy są bardziej higieniczne i łatwiejsze do utrzymania w czystości - zawdzięczają to zastosowaniu materiałów antyseptycznych, odpornych na plamy lub zadrapania oraz zapobiegających pozostawaniu odcisków palców.

Nastrojowe oświetlenie windy

Kombinacje światła bezpośredniego, odbitego i rozproszonego dają nowe możliwości w budowaniu szczególnej atmosfery wnętrza kabiny.

Bild
Bild

Zdrowie i dobre sampoczucie

Bezpieczeństwo i higiena środowiska były i są priorytetem KONE. Nasze skumulowane przez lata wiedza i doświadczenie w zakresie planowania przepływu ludzi, w połączeniu z pakietem rozwiązań służących ochronie zdrowia zwiększają bezpieczeństwo w budynkach.

Informacja i rozrywka w kabinie windy

Dobra komunikacja podnosi niewątpliwie komfort korzystania z budynku, a muzyka i rozrywka poprawiają nastrój jego użytkowników - można osiągnąć oba te cele korzystając z systemów KONE Infotainment. Jednocześnie dzięki przekazom multimedialnym budynek ma szansę zyskać oblicze nowoczesnego i ponadstandardowo wyposażonego.

Bild
W KONE stawiamy ludzi na pierwszym miejscu. Wierzymy, że możemy uczynić miasta lepszymi miejscami do życia, koncentrując się na potrzebach i spostrzeżeniach prawdziwych ludzi. - Timo Tiainen, Dyrektor, Concepts and Design

Subtelne, dopasowane wzory

Nasz szeroki wybór wzorów został zaprojektowany tak, aby był elastyczny i funkcjonalny, umożliwiając tworzenie subtelnych, ale efektownych wnętrz kabiny windy, które idealnie pasują do projektu budynku, a jednocześnie są łatwe do czyszczenia i konserwacji.

Szeroka paleta kolorów i materiałów

W oparciu o szerokie badania i ścisłą współpracę z Klientami stworzyliśmy paletę kolorów i materiałów, która ułatwia znalezienie kombinacji idealnie pasującej do Twojego projektu.

Bild
Bild

Wielokrotnie nagradzany design

Windy KONE DX zdobyły cztery nagrody w prestiżowym konkursie Red Dot Awards 2020. Wyróżniono kolekcję wystrojów wnętrz KONE DX oraz cyfrowy Concept Car za wyjątkowe cechy konstrukcyjne, innowacyjność i inteligentne rozwiązania.

 Inspiruj i zachwycaj nowymi projektami wind

Inspiruj i zachwycaj nowymi projektami wind

Poznaj nasze gotowe projekty kabin wind lub stwórz własne, unikalne wnętrze, łącząc materiały, oświetlenie i akcesoria. Stwórz swój projekt w modelu 3D dzięki aplikacji KONE Car Designer.

Powiązane tematy

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website