Doświadczenie użytkowników wind | innowacyjna modernizacja wind w istniejących budynkach – KONE

Zapewnij użytkownikom nowe doświadczenia

Popraw wrażenia użytkowników wind dzięki informacjom w czasie rzeczywistym i użyj nastrojowego oświetlenia, aby stworzyć ekscytujące, multisensoryczne wrażenia z jazdy. Oprócz oświetlenia LED możesz dodać do windy również inteligentne rozwiązania, które zapewnią użytkownikom najlepsze wrażenia.

img_20180725_BS_KONE_AMOSREX_058-1440x670

Doświadczenie użytkowników wind | innowacyjna modernizacja wind w istniejących budynkach – KONE

Bild

Funkcjonalne i trwałe materiały wykończeniowe

Wybór estetycznych wykończeń kabin rozszerzyliśmy o nowoczesne materiały charakteryzujące się wyjątkowymi cechami użytkowymi. Nowe windy są bardziej higieniczne i łatwiejsze do utrzymania w czystości - zawdzięczają to zastosowaniu materiałów antyseptycznych, odpornych na plamy lub zadrapania oraz zapobiegających pozostawaniu odcisków palców.

Bild

Nastrojowe oświetlenie windy

Kombinacje światła bezpośredniego, odbitego i rozproszonego dają nowe możliwości w budowaniu szczególnej atmosfery wnętrza kabiny.

Bild

Zdrowie i dobre sampoczucie

Bezpieczeństwo i higiena środowiska były i są priorytetem KONE. Nasze skumulowane przez lata wiedza i doświadczenie w zakresie planowania przepływu ludzi, w połączeniu z pakietem rozwiązań służących ochronie zdrowia zwiększają bezpieczeństwo w budynkach.

Bild

Informacja i rozrywka w kabinie windy

Dobra komunikacja podnosi niewątpliwie komfort korzystania z budynku, a muzyka i rozrywka poprawiają nastrój jego użytkowników - można osiągnąć oba te cele korzystając z systemów KONE Infotainment. Jednocześnie dzięki przekazom multimedialnym budynek ma szansę zyskać oblicze nowoczesnego i ponadstandardowo wyposażonego.

W KONE stawiamy ludzi na pierwszym miejscu. Wierzymy, że możemy uczynić miasta lepszymi miejscami do życia, koncentrując się na potrzebach i spostrzeżeniach prawdziwych ludzi. - Timo Tiainen, Dyrektor, Concepts and Design

Subtelne, dopasowane wzory

Nasz szeroki wybór wzorów został zaprojektowany tak, aby był elastyczny i funkcjonalny, umożliwiając tworzenie subtelnych, ale efektownych wnętrz kabiny windy, które idealnie pasują do projektu budynku, a jednocześnie są łatwe do czyszczenia i konserwacji.

Bild

Szeroka paleta kolorów i materiałów

W oparciu o szerokie badania i ścisłą współpracę z Klientami stworzyliśmy paletę kolorów i materiałów, która ułatwia znalezienie kombinacji idealnie pasującej do Twojego projektu.

Bild

Wielokrotnie nagradzany design

Windy KONE DX zdobyły cztery nagrody w prestiżowym konkursie Red Dot Awards 2020. Wyróżniono kolekcję wystrojów wnętrz KONE DX oraz cyfrowy Concept Car za wyjątkowe cechy konstrukcyjne, innowacyjność i inteligentne rozwiązania.

 Inspiruj i zachwycaj nowymi projektami wind

Inspiruj i zachwycaj nowymi projektami wind

Poznaj nasze gotowe projekty kabin wind lub stwórz własne, unikalne wnętrze, łącząc materiały, oświetlenie i akcesoria. Stwórz swój projekt w modelu 3D dzięki aplikacji KONE Car Designer.

Powiązane tematy

img_our-full-replacement-solutions-668x426

Dźwigi ery cyfrowej

Zapoznaj się z naszą pełną gamą rozwiązań do pełnej wymiany dźwigu i wybierz odpowiednią opcję do swojego projektu.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.