• HOME
  • Planning Handbook

Planowanie windy w budynku | KONE Polska

img_planning guide

SZYBKI SPOSÓB PLANOWANIA

W naszym poradniku znajdziesz gotową listę kontrolną, najważniejsze kwestie do rozważenia podczas planowania windy w budynku, wskazówki dotyczące oszczędzania materiałów oraz inne przydatne informacje i porady.

Dowiedz się, co potrafią dzisiejsze dźwigi, zapoznaj się ze sposobami zminimalizowania czasu przejazdu windami i na ograniczenie wąskich gardeł w ruchu ludzi. Sprawdź, jak oszczędnie planować koszty i przestrzeń projektując komunikację w budynkach. W naszym poradniku znajdziesz omówienie następujących kwestii:

TWORZENIA SPECYFIKACJI DŹWIGU

Bild

Najważniejsze parametry urządzeń, które należy wziąć pod uwagę, aby zaplanować koszty i zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni.

PEOPLE FLOW

Bild

Jak planować przepływ ludzi w budynkach i pomiędzy nimi, aby był płynny, bezpieczny i wygodny.

LISTA KONTROLNA PLANOWANIA

Bild

Jak upewnić się, że uwzględniasz wszystkie kluczowe informacje na odpowiednio wczesnym etapie planowania windy w budynku.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website