• HOME
  • Koronawirus - ulotka

Pobierz ulotkę

Pobierz, wydrukuj i udostępnij w swojej windzie ulotkę ze wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z wind w trakcie pandemii koronawirusa.

Jak bezpiecznie korzystać z windy podczas pandemii koronawirusa?

1. Unikaj dotykania przycisków gołą ręką.

Bild

2. Nie wsiadaj do windy, jeśli liczba pasażerów uniemożliwia zachowanie odpowiedniego między nimi dystansu – poczekaj na następny kurs lub skorzystaj ze schodów.

Bild

3. W kabinie nie rozmawiaj z innymi pasażerami, jeśli nie możesz zachować bezpiecznej odległości określonej obowiązującymi przepisami.

Bild

4. Regularnie czyść i dezynfekuj windę oraz schody ruchome, zwracając szczególną uwagę na przyciski, ekrany dotykowe i poręcze.

Bild

Udostępnij

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website