2022-12-08 Specjalna oferta na bezdotykowe rozwiązanie do wind KONE DX do budynków mieszkalnych

Specjalna oferta na bezdotykowe rozwiązanie do wind KONE DX do budynków mieszkalnych

Informacje prasowe Opublikowano 12.12.2022

KONE Polska, informacja prasowa, 12 grudnia 2022

W KONE obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na nowoczesne usługi. Rozwiązania bezdotykowe przynoszą użytkownikom komfort i poprawiają samopoczucie. KONE Elevator Call to cyfrowe rozwiązanie oparte na chmurze, które pozwala użytkownikom wzywać windę za pomocą smartfona - bez konieczności dotykania przycisków.

Rynek budownictwa mieszkaniowego zmaga się w ostatnich miesiącach z wieloma wyzwaniami, które doprowadziły do znaczącego spadku sprzedaży nowych mieszkań. W związku z tym przygotowaliśmy w KONE dla naszych klientów specjalną ofertę, która pozwoli wyróżnić się im czymś wyjątkowym i zapewnić użytkownikom nową jakość.

Do 31 marca 2023 roku dla wszystkich klientów kupujących nowe windy KONE DX w segmencie mieszkaniowym dołączamy bezpłatną usługę KONE Elevator Call przez okres 12 miesięcy.

KONE Elevator Call skraca oczekiwanie na windę i poprawia doświadczenie użytkowników!

KONE Elevator Call to cyfrowe rozwiązanie oparte na chmurze, które pozwala użytkownikowi wezwać windę za pomocą smartfona i aplikacji KONE Flow, połączonych z windą KONE DX. Rozwiązanie to skraca czas oczekiwania na windę oraz ogranicza konieczność dotykania przez użytkowników przycisków i powierzchni podczas korzystania z windy. KONE Elvator Call działa również w połączeniu z Amazon Alexa.

Regulamin oferty specjalnej

Oferta dotyczy wszystkich klientów podpisujących umowę na dostawę wind KONE DX wraz z umową Inteligentnego Serwisu KONE 24/7 Connect. Usługa KONE Elevator Call rozpoczyna się w dniu rozpoczęcia umowy serwisowej na całodobową konserwację. Po upływie 12-miesięcznego okresu bezpłatnego, umowa o świadczenie usług KONE Elevator Call jest kontynuowana zgodnie z obowiązującym w danym momencie standardowym cennikiem. Usługa KONE Digital świadczona jest zgodnie z normalnym Regulaminem. Oferta specjalna nie dotyczy obszarów, gdzie usługa KONE 24/7 Connect nie jest dostępna. Oferta obowiązuje tylko na terenie Polski i tylko dla budynków mieszkalnych.

Aby dowiedzieć się więcej o Inteligentnym Serwisie KONE 24/7 Connect lub windach KONE DX, odwiedź naszą stronę internetową.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub wypełnij formularz na stronie KONE Elevator Call, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

O KONE
KONE jest światowym liderem w swojej branży. Produkuje, konserwuje i modernizuje windy, chodniki i schody ruchome oraz drzwi automatyczne. Rozwiązania KONE zwiększają wartość budynków w całym cyklu ich życia. Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. Wspólnie z naszymi Partnerami i Klientami zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia. Zatrudniamy ponad 60 000 specjalistów na całym świecie. W 2022 roku osiągnęliśmy poziom 10,9 miliarda euro sprzedaży netto. KONE jest firmą notowaną od 1967 roku na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach.

Udostępnij

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.