Modernizacja wind KONE NanoSpace™ | KONE Polska

Informacje o produkcie

Opis

KONE NanoSpace to idealne rozwiązanie do szybkiego montażu w budynkach mieszkalnych. Nasz usprawniony i kompaktowy proces instalacji umożliwiają zamontowanie do 50% większej kabiny niż dotychczas nawet w ciągu dwóch tygodni.

Specyfikacja

  • Prędkość: 1.0 m/s
  • Max. wysokość podnoszenia: 40 m
  • Max. udźwig: 630 kg
  • Max. liczba osób: 8
  • Max. liczba dźwigów w grupie: 2/2

Design

  • 6 nowoczesnych i estetycznych projektów wystroju kabin
  • 2 typy sygnalizacji
  • Możliwość łączenia materiałów i akcesoriów

Charakterystyka urządzenia

img_elevator-nanospace-blocks-1

PŁYNNA JAZDA

Rewolucyjny system KONE HybridHoisting™ wykorzystuję technologię pasów i lin w całkowicie nowy sposób – pasy poruszają dźwigiem, a liny utrzymują go w szybie. Kompaktowa konstrukcja i wiodąca technologia zapewniają precyzyjne poziomowanie kabiny na przystankach i zwiększają komfort jazdy.

img_elevator-nanospace-blocks-2

WIĘCEJ PRZESTRZENI I NOWOCZESNY DESIGN

KONE NanoSpace posiada dwie cienkie masy równoważące, które odpowiadają za balansowanie dźwigu i optymalizacje zużycia energii. Są umieszczone obok prowadnic, umożliwiając zainstalowanie do 50% większej kabiny w istniejącym szybie.

Oferujemy kolekcję gotowych wystrojów kabin dedykowanych do dźwigu KONE NanoSpace, stworzoną przez wielokrotnie nagradzanych architektów. Można również łączyć materiały i akcesoria, tworząc własne projekty.

img_elevator-nanospace-blocks-3

OGRANICZENIE HAŁASU I WIĘKSZA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Napęd KONE EcoReel™ wykorzystuje tę samą technologię co niezawodny KONE EcoDisc®, ale ma bardziej kompaktową konstrukcję. W przeciwieństwie do większości rozwiązań dźwigowych, napęd KONE EcoReel znajduje się w podszybiu, co dodatkowo wycisza pracę urządzenia. KONE NanoSpace jest znacznie bardziej energooszczędny niż dźwigi o tradycyjnych systemach napędowych, dzięki czemu obniża koszty eksploatacji.

img_elevator-nanospace-blocks-4-600

MAKSYMALNE KORZYŚCI W MINIMALNYM CZASIE

Przełomową cechą dźwigu KONE NanoSpace jest jego krótki czas montażu. Nasz wysoce wydajny i usprawniony proces instalacji oraz innowacje technologiczne ograniczają utrudnienia i pozwalają na montaż urządzenia nawet w ciągu dwóch tygodni.

Narzędzia i materiały

KONE Elevator Planner

Oszczędzaj czas przy wybieraniu i projektowaniu dźwigów, używając narzędzia online generującego rysunki CAD, projekty kabin, modele BIM i specyfikacje techniczne.

KONE Car Designer

Stwórz własny projekt wystroju kabiny dźwigu. Korzystając z narzędzia online możesz wybrać jeden z gotowych projektów KONE i zmodyfikować go dobierając oferowane materiały wykończeniowe, oświetlenie i akcesoria.

KONE NanoSpace™

Dźwig do szybkiego montażu w budynkach mieszkalnych. Nasza technologia umożliwia bardzo szybki proces wymiany starego urządzenia na nowe oraz zainstalowanie nawet o połowę większej kabiny.

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.