Zurück zum Anfang

Informacje o produkcie

Opis

KONE NanoSpace to idealne rozwiązanie do szybkiego montażu w budynkach mieszkalnych. Nasz usprawniony i kompaktowy proces instalacji umożliwiają zamontowanie do 50% większej kabiny niż dotychczas nawet w ciągu dwóch tygodni.

Specyfikacja

  • Prędkość: 1.0 m/s
  • Max. wysokość podnoszenia: 40 m
  • Max. udźwig: 630 kg
  • Max. liczba osób: 8
  • Max. liczba dźwigów w grupie: 2/2

Design

  • 6 nowoczesnych i estetycznych projektów wystroju kabin
  • 2 typy sygnalizacji
  • Możliwość łączenia materiałów i akcesoriów

Charakterystyka urządzenia

img_elevator-nanospace-blocks-1

PŁYNNA JAZDA

Rewolucyjny system KONE HybridHoisting™ wykorzystuję technologię pasów i lin w całkowicie nowy sposób – pasy poruszają dźwigiem, a liny utrzymują go w szybie. Kompaktowa konstrukcja i wiodąca technologia zapewniają precyzyjne poziomowanie kabiny na przystankach i zwiększają komfort jazdy.

img_elevator-nanospace-blocks-2

WIĘCEJ PRZESTRZENI I NOWOCZESNY DESIGN

KONE NanoSpace posiada dwie cienkie masy równoważące, które odpowiadają za balansowanie dźwigu i optymalizacje zużycia energii. Są umieszczone obok prowadnic, umożliwiając zainstalowanie do 50% większej kabiny w istniejącym szybie.

Oferujemy kolekcję gotowych wystrojów kabin dedykowanych do dźwigu KONE NanoSpace, stworzoną przez wielokrotnie nagradzanych architektów. Można również łączyć materiały i akcesoria, tworząc własne projekty.

img_elevator-nanospace-blocks-3

OGRANICZENIE HAŁASU I WIĘKSZA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Napęd KONE EcoReel™ wykorzystuje tę samą technologię co niezawodny KONE EcoDisc®, ale ma bardziej kompaktową konstrukcję. W przeciwieństwie do większości rozwiązań dźwigowych, napęd KONE EcoReel znajduje się w podszybiu, co dodatkowo wycisza pracę urządzenia. KONE NanoSpace jest znacznie bardziej energooszczędny niż dźwigi o tradycyjnych systemach napędowych, dzięki czemu obniża koszty eksploatacji.

img_elevator-nanospace-blocks-4-600

MAKSYMALNE KORZYŚCI W MINIMALNYM CZASIE

Przełomową cechą dźwigu KONE NanoSpace jest jego krótki czas montażu. Nasz wysoce wydajny i usprawniony proces instalacji oraz innowacje technologiczne ograniczają utrudnienia i pozwalają na montaż urządzenia nawet w ciągu dwóch tygodni.

Narzędzia i materiały

Więcej materiałów

Strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze jej użytkowanie oznacza wyrażenie zgody na instalację w komputerze plików cookies – można je odinstalować w każdej chwili, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji na ten temat w polityce prywatności.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website